Одкровення Карли Бруні про Мішель Обаму спричинили міжнародний скандал

У автобіографії Карли Бруні наводиться розмова з Мішель Обамою, в ході якого остання нібито назвала своє життя в Білому Домі "пеклом".

Вихід у Франції біографії першої леді країни Карли Бруні - "Карла і амбіції" - вже друге за тижней обернувся скандалом. У книзі наводиться розмова Бруні з Мішель Обамою, в ході якого остання нібито назвала своє життя в Білому Домі "пеклом".

"Не запитуйте. Це пекло. Я не можу цього винести", - нібито відповіла Мішель Обама на питання Бруні щодо її життя в якості першої леді США.

Як стверджується в книзі, розмова відбувалася під час березневого візиту президента Франції Ніколя Саркозі з дружиною в Білий дім.

Описаний епізод викликав бурю емоцій в обох країнах. Прес-секретар першої леді США Кейті Маккормік заявила, що Обама нічого подібного ніколи не говорила.

Автори біографії - журналісти Майкл Дармон та Ів Дерей - стверджують, що співпрацювали з Бруні. Тим часом прес-секретар посольства Франції у Вашингтоні Еммануель Ленен заявив ЗМІ, що Бруні не брала участі у написанні книги і що "тільки самі автори несуть за це відповідальність".

У новій біографії описуються напружені відносини між президентськими парами Франції і США, а також йдеться про суперництво між Бруні і Мішель Обамою.

За словами одного з французьких авторів, Карла сама зобразила себе як вимогливу, зіпсовану та егоїстичну жінку.

Зокрема, як стверджується в книзі, Бруні звинувачує французьких чиновників у спробі "убити" її чоловіка дуже великою кількістю роботи і вважає, що одного президентського терміну для Саркозі "буде достатньо".

Вона також припускає, що в майбутньому чоловік може прислухатись поради свого друга Тоні Блера, колишнього прем'єра Великобританії: "Чому не почати заробляти гроші?"

Карла Бруні також ненароком зачепила в книзі принцесу Діану. Вона заявила, що під час відвідання африканської лікарні, де містилися хворі на СНІД, відмовилася фотографуватися з хворою дитиною на руках, як "леді Ді", заявивши, що "в такий саморекламі є щось непристойне".

Порівнюючи себе з іншими дружинами політичних лідерів, 42-річна колишня модель говорить: "Я зовсім інша. Я була моделлю. Я співаю і хочу продовжувати співати. Я фатальна жінка, мої дорогі".

Вона також переказує телефонну розмову зі своєю попередницею - колишньою дружиною Саркозі - Сесілією, яка попередила її, що Ніколя "ще не відкрив нову сторінку" після їхнього весілля. Бруні на це відповіла: "Мало того, що він перегорнув сторінку, але він підмінив книги в цілому. І Ви - єдина людина на землі, хто цього не помітив".

Раніше ЗМІ повідомляли, що книга Дармона і Дерея є авторизованою біографією, створеною, щоб конкурувати з іншою абсолютно несанкціонованої книгою "Карла: Секретна життя" журналістки L'Express Бесма Лаурі. Ця автобіографія також була опублікована у Франції на цьому тижні і містить багато скандальних моментів, що стосуються життя французької першої леді.

У ній також висловлюються припущення про суперництво між Бруні і Мішель Обамою, яке, на думку автора, викликало напруженість у відносинах між двома президентськими парами.

На думку Лаурі, Мішель Обама - єдина в очах Карли, хто може скласти їй конкуренцію на звання найсексуальнішої і найгламурнішої першої леді в світі.

"Вона дуже хитра жінка", - пише Лаурі про Карлу Бруні. "Я говорю саме "хитра", а не "розумна", - відзначає журналістка.

Читайте також:

У Франції вийшла скандальна книга про Карлу Бруні

У Франції готують до друку скандальну біографію Карли Бруні

Іранська газета назвала першу леді Франції повією

Акторський дебют Карли Бруні-Саркозі

ВідеоОдкровення Карли Бруні про Мішель Обаму спричинили міжнародний скандал

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: