Карла Бруні подарувала Ніколя Саркозі четвертого сина

Французські ЗМІ подейкують, що Карла Бруні народила сина. Це четвертий син президента Франції і другий - для Карли.

Карлі Бруні сторонилась журналістів і не говорила про вагітність / Фото: AFP
Перша леді Франції Карла Бруні стала мамою вдруге: дружина Ніколя Саркозі подарувала йому сина.

Офіційно адміністрація президента про це нічого не повідомила. Але інформацію з позначкою "блискавка" вже стали поширювати французькі ЗМІ. Гучну новина, наприклад, озвучила радіостанція RTL2. Місцева ведуча сказала, посилаючись на джерело в Єлісейському палаці, "що перша леді Франції стала мамою маленького Вадима".

Одкровення Карли Бруні про Мішель Обаму спричинили міжнародний скандал

Раніше в адміністрації президента не раз давали зрозуміти, що офіційної інформації про народження дитини у президентській родині не буде. Сама Карла Бруні оголосила, що, керуючись материнським почуттям, хоче "зробити все, щоб захистити цю дитину від уваги ЗМІ".

Ще перед пологами для першої леді в самому елітному госпіталі Парижа зарезервували цілих чотири палати - це було необхідно з міркувань безпеки.

Бруні спочатку не хотіла робити публічних заяв про вагітність і довгий час намагалася приховувати свій стан. Проте після кількох місяців, коли стало вже неможливо заперечувати очевидне, вона, нарешті, дала перше інтерв'ю, заявивши, що дитина, яку вони чекають з Ніколя Саркозі - це "дивна і несподівана радість".

Пара до самих пологів приховувала стать своєї майбутньої дитини, хоча чутки про те, що в сім'ї глави Франції з'явиться син, ходили вже з літа.

Читайте також:

Карла Бруні одружилася з Саркозі за знання ботаніки

43-річна Карла Бруні втомилась бути вагітною

Вагітна Карла Бруні в бікіні розважилась на пляжі

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Наступна публікація