За біографією Стіва Джобса знімуть кіно

За біографією Стіва Джобса знімуть кіно

За біографією Стіва Джобса знімуть кіно / Фото: AFP

Про те, що Sony Pictures придбала права на екранізацію біографії Джобса, було оголошено через кілька днів після смерті головного героя.

Sony Pictures запропонувала Аарону Соркіну написати сценарій до біографічного фільму про Стіва Джобса, повідомляє блог 24 Frames з посиланням на неназване джерело.

Представники Sony Pictures і Соркіна від додаткових коментарів поки відмовляються.

Йдеться про стрічку, засновану на книзі Уолтера Айзексона "Стів Джобс". Це перша і єдина біографія Джобса, яка була схвалена самим засновником Apple.

Про те, що Sony придбала права на екранізацію роботи Айзексона, було оголошено на початку жовтня 2011 року, через кілька днів після смерті головного героя книги.

Раніше Соркін вже займався адаптацією для великого екрану книг, що розповідають про життя знаменитостей. Зокрема, Аарон написав сценарій до фільму "Соціальна мережа". Ця картина була заснована на книзі "Мільярдери мимоволі", що розповідає про творця Facebook Марк Цукерберг.

Соркін також написав сценарій до фільму "Людина, яка змінила все" (оригінальна назва - "Moneyball"), що базується на книзі про менеджера Оклендської бейсбольної команди Біллі Біне.

Читайте також:

У зоопарку Єкатеринбурга з'явились Стів і Джобс

Apple попрощається з Джобсом за закритими дверима

Перша офіційна біографія Стіва Джобса надійшла в продаж

Джобс став найвпливовішим чоловіком 2011 року

Повʼязані теми:

Наступна публікація