Apple попрощається з Джобсом за закритими дверима

Apple попрощається з Джобсом за закритими дверима

Apple попрощається з Джобсом за закритими дверима / Фото: AFP

На поминальну службу за Стівом Джобсом можна потрапити лише за запрошеннями.

Apple запросила ряд лідерів IT-індустрії на закриту поминальну службу за засновником компанії Стівом Джобсом, яка пройде увечері в неділю, 16 жовтня, в кампусі Стенфордського університету.

Джобс - визнаний кумир IT-індустрії - помер 5 жовтня у віці 56 років після тривалої хвороби. В кінці серпня Джобс пішов з поста гендиректора Apple, передавши його своєму наступнику Тіму Куку.

Похорони екс-глави Apple пройшли 8 жовтня за участю тільки його близьких. Apple і сім'я Джобса заявили, що громадських заходів в пам'ять про нього не заплановано.

Представники Apple розповіли, що поминальний захід буде приватним і закритим від преси, а потрапити на нього можна буде тільки за запрошенням.

Не відомо також, за якими релігійними канонам буде організована поминальна служба. Нагадаємо, що, за інформацією ЗМІ, Джобс був похований у відповідності з буддистськими традиціями. Цю релігію він прийняв в 1973 році під час своєї поїздки до Індії, заради якої він кинув навчання в гуманітарному коледжі в США.

Місце служби вибрано Apple не випадково. Джобс, якого журналісти вже давно охрестили генієм-самоучкою, ніколи не закінчував коледжу або університету. Однак напутня промова культового винахідника iPod, iPhone і iPad випускникам Стенфордського університету в 2005 році стала одним із найбільш відомих публічних виступів Джобса, хоча в ній він не представив жодного гаджета.

Служба, можливо, стане не єдиним пам'ятним заходом на честь засновника Apple. За даними ЗМІ, захід в пам'ять про Джобса для співробітників Apple, яких він сам неодноразово називав своєю "другою сім'єю", пройде о 10 ранку за тихоокеанським часом (20:00 за київським часом) 19 жовтня в амфітеатрі штаб-квартири Apple в Купертіно.

Читайте також:

Стала відома причина смерті Стіва Джобса

Спадщина Стіва Джобса: перед смертю він залишив для Apple плани на кілька років

Стіва Джобса таємно поховали в США

Автобіографія Стіва Джобса стала лідером продажів

Повʼязані теми:

Наступна публікація