У Греції звільнили з-під арешту українських моряків-контрабандистів

У Греції звільнили з-під арешту українських моряків-контрабандистів

У Греції звільнили з-під арешту українських моряків / Фото: AFP

Команда судна була затримана за підозрою в контрабанді тютюнових виробів, порушено кримінальну справу про контрабанду.

Слідчий прокуратури м.Пірей (Греція) виніс постанову про звільнення з-під арешту п'ятьох громадян України - членів екіпажу затонулого судна Morelia, на умовах заборони виїзду з території Греції на час ведення слідства.

Про це повідомляє прес-секретар МЗС України Олександр Дикусаров у п'ятницю з посиланням на посольство України в Греції.

За інформацією дипустанови, українські громадяни проживають в Піреї в приватному помешканні на утриманні власника судна. У той же час, термін утримання під вартою капітана судна подовжено. "Зазначена справа продовжує перебувати на особливому контролі в посольстві України в Греції та в Департаменті консульської служби МЗС України", - підкреслив Дикусаров.

Як повідомлялося, судно Morelia під прапором Коморських островів затонуло поблизу острова Спецес (Греція) в той момент, коли його переслідували катери берегової охорони.

Грецькі офіцери встигли зняти з борту команду, проте судно затонуло на глибині понад 400 метрів через протікання в машинному відділенні, що виникло з невідомої причини. Команда судна була затримана за підозрою в контрабанді тютюнових виробів, порушено кримінальну справу про контрабанду.

Раніше, 31 серпня повідомлялося, що в грецькому порту Елевсіна 25 серпня за звинуваченням у спробі контрабанди тютюнових виробів було заарештовано екіпаж судна Logоs (прапор України).

Читайте також:

На кордоні України затримано узбеків з партією "нелегальних" горобців

Греки врятували українських моряків та затримали за контрабанду

У Венесуелі затримали українських моряків з 400 кг кокаїну

Повʼязані теми:

Наступна публікація