Спадщина Стіва Джобса: перед смертю він залишив для Apple плани на кілька років

Журналісти дізналися про останні місяці та дні життя культового ІТ-новатора і засновника Apple Стіва Джобса.

Останні дні перед смертю засновник Apple Стів Джобс провів в оточенні своїх близьких - дружини Лорін та дітей. Він не вирішував жодних робочих питань і не зустрічався з друзями.

При цьому Джобс, знаючи, що жити йому залишилося недовго, розробив план з випуску нових продуктів від Apple на найближчі кілька років. З урахуванням дару передбачення Джобса в області розвитку технологій можна припустити, що багато його задумок втіляться в життя, переконані західні оглядачі.

ТОП-5 ВИНАХОДІВ СТІВА ДЖОБСА

Як пише портал Northern Voices Online, що саме запропонував знаменитий IT-новатор, невідомо, але, безсумнівно, його ідеї мають бути продуктивними, оскільки ця людина протягом всього свого життя створювала технічні новинки, які негайно зачаровували людей по всьому світу.

Як стало відомо газеті The New York Times, засновник Apple, передчуваючи свою кончину, вирішив усамітнено провести залишок життя в своєму будинку в Пало-Альто - в оточенні дружини і дітей, далеко від спалахів фотокамер, друзів і колег.

Стів Джобс_6
AFP
Стів Джобс був хворий на рак
За даними видання, в лютому лікарі дали зрозуміти Джобсу, що йому залишилося жити зовсім небагато, він повідомив про це кільком друзям, а ті розповіли своїм знайомим. Після цього на сім'ю Джобса обрушилися численні телефонні дзвінки - друзі засновника Apple намагалися домогтися зустрічі з ним, щоб попрощатися. Дружина Джобса Лорін відхиляла більшість дзвінків і напередодні смерті свого чоловіка тільки одній людині розповіла, що колишній керівник Apple настільки слабкий, що не в змозі піднятися сходами власного будинку.

СТІВ ДЖОБС ЯК РЕЛІГІЯ

Стів Джобс сам визначив людей, з якими він би хотів попрощатися. Так, він запросив свого близького друга, лікаря Діна Орніша покуштувати разом з ним суші в одному з його улюблених китайських ресторанів в Пало-Альто. Він попрощався з колегами, у тому числі з бізнесменом Джоном Дірром, членом правління Apple Біллом Кемпбеллом і главою компанії Disney Роберт Айгер.

Крім того, як стало відомо, Стів Джобс дав пораду керівникам Apple щодо презентації iPhone 4S, яка пройшла 4 жовтня. Джобс також спілкувався зі своїм біографом Уолтером Ісааксоном.

Останні місяці життя Джобса його великий, але відносно скромний цегляний будинок, був оточений охоронцями, поруч чергували два чорних позашляховика. Після його смерті джипи від будинку прибрали, і шанувальники отримали можливість покласти до будинку букети, надкушені яблука як символ Apple і поставити поминальні свічки.

Біографія Стіва Джобса, написана колишнім головним редактором журналу Time Уолтером Ісааксоном, вийде в світ 24 жовтня. Раніше журналіст випустив життєпис Альберта Ейнштейна і Бенджаміна Франкліна.

Читайте також:

Стіва Джобса таємно поховали в США

Після смерті Джобса експерти пояснили феномен ненависті до Apple

Джобс про життя і працю: залишайтеся голодними, залишайтеся безрозсудними

Кінець епохи: Стів Джобс пішов з життя

ВідеоПомер засновник Apple Стів Джобс

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: