Сценаристи США нагородили "Соціальну мережу" і "Початок"

Writers Guild Award нагородила Аарона Соркін за кращий адаптований сценарій та Крістофера Нолана за кращий оригінальний сценарій.

Кадр з фільму "Початок"
У США пройшло вручення нагород Гільдії сценаристів (Writers Guild Award). Про це повідомляється на офіційному сайті заходу.

Нагороду за кращий адаптований сценарій отримав сценарист фільму "Соціальна мережа" Аарон Соркін. Сценарій картини був написаний по книзі Бена Мезріча "Мільярдери мимоволі".

Переможцем у номінації "кращий оригінальний сценарій" став фільм "Початок". Відповідну нагороду отримав Крістофер Нолан.

Обидва фільму-переможця номіновані на "Оскар" у відповідних номінаціях.

Кіноакадеміки США вручать головні нагороди 27 лютого. Раніше "Соціальна мережа" отримала чотири премії "Золотий глобус", у тому числі в номінації "кращий сценарій".

Картина "Король каже!", що лідирує за кількістю номінація на "Оскар", не могла бути представлена в списку номінантів на нагороду Гільдії сценаристів США, так як не було виконано вимог, що пред'являються гільдією.

Примітно, що церемонії нагородження преміями Гільдії сценаристів йшли одночасно у двох містах: у Лос-Анджелесі і в Нью-Йорку. Це пояснюється тим, що гільдія підрозділяється на дві профспілки: західну і східну.

Нагороди Гільдії сценаристів США вручаються з 1949 року. Вперше церемонія вручення нагород гільдії транслювалася по американському телебаченню в 2004 році.

Читайте також:

Цукерберг зустрівся з актором, що зіграв його у "Соціальній мережі"

Кінокритики визнали "Соціальну мережу" найкращим фільмом року

Творці "Соціальної мережі" знімуть кіно про астронавта-злодія

Повʼязані теми:

Наступна публікація