Фінансові піраміди обібрали українців на сотні мільйонів

Дата публікації
Перегляди
16к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Фінансові піраміди обібрали українців на сотні мільйонів

Ілюстрація / Фото: semochko.com

Слідом за Росією алмазна лихоманка накрила і Україну. Аферести вже ошукали половину західної України, відібравши у людей сотні мільйонів гривень.

Фінансові піраміди в Україні відкривають новий сезон полювання. У цьому році їхня головна зброя - діаманти та ікони. Продаючи їх, аферести вже ошукали половину західної України, відібравши у людей сотні мільйонів гривень.

Щоб стати мільйонером, необхідно привести з собою ще двох друзів - з кожного по півтисячі доларів і ще - по два надійних товариша.

Алмазна лихорадка вже накрила Росію. Але тепер і українцям фірма з Канади повним ходом роздає дорогоцінне каміння і гроші. Філіали є у найбільших містах України. Тільки у Львові в діамантовому коловороті опинилися вже близько тисячі клієнтів.

Офіс для правдоподібності підприємці знімають просто під стінами головного управління львівської міліції. Всередині менеджер показує новому клієнту камінь в пів карата.

Перше, що клієнт отримує як партнер компанії в цій системі - діамант лише за 500 доларів, тоді як його роздрібна ціна – 2650 доларів. Другий момент - дохід готівкою у відсотковому вираженні 400%.

Менеджер пропонує заповнити анкету на сайті компанії, покласти півтисячі доларів на рахунок і чекати. Якщо ж через півроку виявиться, що це фінансова піраміда - навіть до суду не буде на кого подати.

Не гірші професіонали побудували ще одну масштабну фінансову піраміду. Прикриваючись православними іконами, Кредитна спілка "Християнська злагода" виманила у людей 70 мільйонів гривень. Більшість ошуканих - пенсіонери.

Івано-Франківською філією цієї фінансової піраміди керувала одна родина з 6 чоловік. Вони привласнили 6 мільйонів спілчанських грошей.

У 2008 Держфінпослуг призупинив дію ліцензії щодо проведення діяльності по залученню коштів кредитною спілкою. Вони ж після банкрутства продовжували залучати кошти вкладників на депозити, а набивши кишені грошима пенсіонерів, керівники філії - зникли.

Якщо пенсіонери виграють суд, грошей повернути їм ніхто не зможе, оскільки всі гроші кредитної спілки зникли з рахунків у невідомому напрямку.

Кредитні спілки на західній Україні річ популярна. Формула їх успіху проста - високі відсотки. Тому перед тим, як спокуситися піднебесною відсотковою ставкою, безкоштовними алмазами чи безпроцентними кредитами, - програма "Гроші" наполегливо рекомендує добре подумати. Або ще раз передивитися цей сюжет.

Читайте також:

Продавці позбуваються залежалого товару, заманюючи покупців знижками

В Україні за тисячу гривень можна офіційно стати інвалідом чи вагітним

Українські церкви заробляють гроші на витівках чортів і тролів

Фінансові піраміди обібрали українців на сотні мільйонів

Фінансові піраміди обібрали українців на сотні мільйонів

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
16к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація