Британська королева одобрила фільм про її сім’ю "Король каже!"

Британська королева одобрила фільм про її сім’ю "Король каже!"

Фільм "Король каже!" відзначений у 12 номінаціях

Єлизавета II була задоволена переглядом фільму і на неї справила сильне враження гра актора Коліна Ферта.

Королева Великобританії Єлизавета II дала позитивну оцінку фільму Тома Хупера "Король каже!", який претендує на цьогорічний "Оскар".

Копії фільму були відправлені королеві ще перед Різдвом, але про її реакцію стало відомо тільки зараз. З'ясувалося, що Єлизавета II була задоволена переглядом. Зокрема, на неї справила сильне враження гра актора Коліна Ферта.

Ферт зіграв принца Альберта, який у 1936 році зійшов на британський престол і став королем Георгом VI. Саме його і зіграв Ферт. Сама Єлизавета II, дочка Георга VI, у фільмі також з'являється — правда, в зовсім дитячому віці. Її роль зіграла Фрея Уїлсон.

Картина "Король каже!" є основним претендентом на премію Американської кіноакадемії. Вона відзначена в 12 номінаціях, у тому числі і в основній - "Фільм року".

Раніше робота Хупера вже отримала низку премій. Наприклад, фільм удостоївся нагород Гільдії продюсерів і Гільдії режисерів США.

Нагадаємо, сюжет стрічки розповідає про герцога, який готується вступити на посаду британського короля Георга VI, батька нинішньої королеви Єлизавети II.

Церемонія нагородження премією "Оскар" відбудеться у Лос-Анджелесі 28 лютого.

Читайте також:

Американська кіноакадемія оголосила номінантів на "Оскар"

Гільдія продюсерів США назвала своїх фаворитів

Американські продюсери назвали кінофаворитів року

Повʼязані теми:

Наступна публікація