Пілот скандинавської авіакомпанії заснув за штурвалом

Пілот скандинавської авіакомпанії заснув за штурвалом

Літак авіакомпанії SAS

Коли помічник пілота покинув кабіну, щоб сходити в туалет, командир екіпажу заснув.

Пілот скандинавської авіакомпанії SAS заснув за штурвалом під час польоту з Копенгагена до Стокгольму, пише Aftonbladet. Інцидент стався ще кілька місяців тому, проте журналісти дізналися про нього лише на початку лютого 2011 року, коли компанія оприлюднила інформацію про заснулому пілота.

Сам пілот розповів, що, виконуючи переліт з датської столиці в шведську, він намагався боротися з сонливістю. Льотчик зізнався, що не зумів виспатися перед рейсом - він спав всього кілька годин, а політ з Копенгагена став для нього вже четвертим за день.

Коли помічник пілота покинув кабіну, щоб сходити в туалет, командир екіпажу заснув. Поки він спав літак знаходився в режимі автопілота, і безпеці польоту ніщо не загрожувало. Тим не менше, другий пілот тривалий час не міг повернутися в кабіну, так як двері зачинилися, а командир не чув стукоту у двері, тому що міцно спав.

У скандинавській авіакомпанії, де працює соня-пілот, заявили, що зазвичай під час нетривалих рейсів (переліт з Копенгагена до Стокгольму в середньому триває трохи більше години) льотчики не засинають. У SAS відзначили, що ніяких дисциплінарних санкцій до пілота застосовано не буде.

Читайте також:

П'яний пілот за штурвалом Boeing забув, куди треба летіти

З Сімферополя не зміг вилетіти літак, бо всі члени екіпажу були п'яні

Німецький пілот напився за штурвалом та заблукав у небі

"Будь ласка, відчиніть вікно", - найбезглуздіші прохання пасажирів у літаках

Повʼязані теми:

Наступна публікація