В Америці випустять секс-ляльку Анна Чапман

Російська шпигунка стане прообразом гумової ляльки для дорослих. Її випускатимуть в одному ряду з Крістіною Агілерою та Lady GaGa.

Так може виглядати майбутня "гумова Чапман" / Фото: Life News
Російська розвідниця Анна Чапман, яка прославилася після затримання в США влітку минулого року, стане прототипом для секс-ляльки.

Гумову копію "російської шпигунки" має намір виготовити американська компанія Pipedream, що спеціалізується на виробництві подібних ляльок та інших виробів для секс-шопів.

Наразі співробітники корпорації шукають дівчину з фігурою, ідентичною Чапман, яка стане прообразом іграшки для дорослих.

"Коли ми знайдемо дівчину, яка схожа на Анну Чапман, ми обов'язково зробимо з неї ляльку. Але поки в Лос-Анджелесі немає нікого, хто б хоч трохи її нагадував", - повідомив прес-секретар Pipedream.

До речі, компанія випустила вже більше десятка ляльок, схожих на знаменитостей. Їхньою останньою знахідкою стала гумова копія Lady GaGa, яка стала секс-символом нового покоління.

Раніше самотніх фанатів порадували штучні Крістіна Агілера, Дженіфер Лопес і навіть Сара Пейлін.

Нагадаємо, що нещодавно Анна Чапман зареєструвала своє ім'я як бренд, що дозволить випускати їй одяг, косметику, іграшки та інші товари під своїм ім'ям. Однак навряд чи Pipedream зацікавить така інформація - вони ніколи не питали дозволу для копіювання тієї чи іншої знаменитості.

Читайте також:

Розвідниця Анна Чапман стала товарним знаком

Анна Чапман часто ходила до секс-шопу

Китайці створили гумового Барака Обаму для сексуальних втіх

Повʼязані теми:

Наступна публікація