Мела Гібсона ледь не застрелили копи

Мела Гібсона ледь не застрелили копи

Мел Гібсон / Фото: moizvezdi.ru

Голлівудський актор Мел Гібсон хотів, щоб його застрелили копи, саме тому він дозволив собі сказати образливі слова поліцейським.

Скандальний американський актор Мел Гібсон намагався покінчити з собою, причому оригінальним способом. Він провокував поліцейських, щоб ті застрелили його. Саме так близький друг актора пояснив знаменитий антисемітський скандал Мела, коли той дозволив собі образливі висловлювання на адресу поліцейського-єврея, який зупинив зірку за їзду в п'яному стані.

"Гібсон зовсім не хотів ображати поліцейських. Він просто хотів довести їх до сказу, щоб виведені з себе співробітники поліції схопилися за зброю і розрядили в нього свої пістолети", - наводить слова голлівудського сценариста Пітера Біскайнда.

Голлівудський скандаліст хотів прийняти "смерть від копів" після того, як його сімейне життя пішло під укіс. Колишня дружина Гібсона Робін вигнала його з дому за пияцтво і зради, тим самим перекресливши їхній 26-річний шлюб. Актор відчував себе абсолютно спустошеним, адже він втратив не тільки дружину і будинок, але і сімох дітей.

Все це сталося, коли актор ще був на піку слави і могутності. Саме з того моменту він почав своє стрімке падіння у прірву.

"Смерть від рук копів" - популярний у США спосіб суїциду, коли потенційний самогубець провокує співробітників поліції на застосування зброї. Саме це, за словами Пітера Біскайнда, і робив Гібсон. Сівши за кермо у п'яному стані, він прагнув до того, щоб його зупинила поліція. А коли його попросили пред'явити документи, Гібсон пробурчав на адресу офіцера-єврея матюки, додавши: "Євреї відповідальні за всі війни в цьому світі".

"Я не думаю, що висловлювання Мела дійсно були антисемітськими. Він просто намагався змусити цих хлопців витягнути гармати і пристрелити його. Я впевнений, що тієї ночі він збирався піти від нас", - розповів Пітер.

За його словами, перед тим як сісти в машину, Гібсон попрощався з усіма, з ким в той нещасливий вечір вечеряв у ресторані.

Біскайнд також повідомив, що Гібсон дуже сильно пив, знімаючи в Мексиці свій фільм "Апокаліпсис". Це й стало останньою краплею, що переповнила чашу терпіння екс-дружини актора. Алкоголізм став головною причиною аварії його багаторічного шлюбу.

Пізніше Мел вибачився за антисемітські висловлювання на телевізійному інтерв'ю, назвавши свою поведінку "плачевнию". Він був засуджений судом до трьох років умовно, пролікуватися у клініці і пройшов курс занять в Товаристві анонімних алкоголіків.

Читайте також:

Оксана Григор'єва розповіла про бійку із Гібсоном

Мел Гібсон виплатить Григор'євій 60 тисяч доларів

В Інтернеті з'явився новий запис телефонних погроз Гібсона

Повʼязані теми:

Наступна публікація