П'яний пілот за штурвалом Boeing забув, куди треба летіти

П'яний пілот за штурвалом Boeing забув, куди треба летіти

Літак Delta Airlines

Британська поліція зняла з рейсу 48-річного американського пілота, який збирався керувати пасажирським літаком у стані сильного алкогольного сп'яніння.

Пілота американської авіакомпанії Delta Airlines британська поліція в аеропорту Хітроу витягла з кабіни літака з рівнем алкоголю в крові, що в п'ять разів перевищував норму.

48-річний другий пілот Джордж ЛаПерл сів у кабіну пасажирського лайнера Boeing 757 з розв'язаними шнурками і, збираючись керувати літаком, забув, куди треба летіти.

Літак з 213 пасажирами мав 1 листопада здійснити рейс з Лондона до Детройта, однак ЛаПерл чомусь вирішив, що має летіти в Нью-Йорк.

Співробітники Скотланд-Ярду заарештували пілота. Ла-Перл постане перед британським судом 16 листопада. До винесення судового вердикту компанія усунула його від польотів.

Це вже другий випадок, коли за штурвалом опинявся і п'яний пілот компанії Delta. Перший випадок стався 15 вересня в Нідерландах, коли влада зняла пілота з рейсу Амстердам - Ньюарк.

А німецький льотчик взагалі напився за штурвалом та заблукав у небі. Щоправда, він керував не пасажирським лайнером, а спортивним літаком. П'яний чоловік втратив орієнтацію та не зміг знайти злітно-посадкову смугу, його довелося саджати льотчикам-рятувальникам, які керували його діями як лоцмани.

Читайте також:

З Сімферополя не зміг вилетіти літак, бо всі члени екіпажу були п'яні

Німецький пілот напився за штурвалом та заблукав у небі

Командир екіпажу лайнеру Qatar Airways помер за штурвалом

У Німеччині юнак покінчив життя самогубством, вистрибнувши з літака

Повʼязані теми:

Наступна публікація