У Британії живуть двоє малолітніх братів-"вампірів"

Дата публікації
Перегляди
8790
Поділитись:
WhatsApp
Viber

У британському місті живуть "справжні" герої саги "Сутінки" - 13-річний Саймон та його 11-річний брат Джордж через рідкісну хворобу виглядають як вампіри.

Двоє дітей британської родини Каллен ззовні схожі на вампірів, хіба що вони не п'ють кров і не вміють літати. У 13-річного Саймона та 11-річного Джорджа Каллена з графства Саффолк гострі, як ікла, зуби і підвищена світлочутливість.

Хлопчики страждають на рідкісне генетичне захворювання – вроджену ектодермальну гіпогідротичну дисплазію (HED). Подібна недуга зустрічається лише у 7 тисяч людей в усьому світі, вона являє собою суміш аномалій розвитку шкіри, дистрофії зубів, рахіту, коньюктивіту та інших дефектів.

Брати Каллен змушені ховатися від сонця, оскільки через непрацюючі потові залози можуть перегрітися і померти. Перед тим, як вийти на вулицю, вони покривають шкіру товстим прошарком сонцезахисного крему, одягають капелюхи і темні окуляри. Також у них ніколи не виросте повний набір зубів.

Але, тим не менш, вони можуть жити нормально – лише потрібно дотримуватися деяких запобіжних заходів. Самі хлопчики кажуть, що головна їхня проблема – стосунки з оточуючими, адже однолітки часто сміються над ними. А от друзі постійно порівнюють братів із героями саги "Сутінки" - справжніми вампірами, й іноді навіть заздрять їхньому незвичайному зовнішньому вигляду.

"Люди можуть бути жахливими. Діти сміються з того, як ми виглядаємо. Але наші товариші думають, що це здорово. Мої друзі намагаються змусити мене змінити ім'я на Едвард як у фільмі "Сутінки", - розповів Саймон.

Перші відхилення у розвитку Саймона батьки помітили через кілька годин після народження. Його температура тіла різко впала. Тоді медсестра помістила немовля під спеціальну лампу, щоб зігріти. Проте після кількох хвилин на шкірі хлопчика, на руках і навколо очей почали утворюватися пухирці від опіків. Примітно: сама вагітність і пологи проходили нормально.

Під час другої вагітності медики попередили Менді Каллен, що дитина знову може народитися з HED. Так і вийшло. Щоправда, на відміну від Саймона, який до п'яти років ходив взагалі без зубів, у Джорджа їх вже більше.

Подружжя вже навчилося справлятися з недугою дітей. Саймон і Джордж також не сумують і сподіваються на краще. Зараз батьки готують Саймона до операції зі встановлення зубних протезів - частина щелепи буде замінена кісткою, взятою з його ноги. "Це буде серйозна і болюча операція, але після неї наш син зможе посміхатися", - резюмувала місіс Каллен.

Читайте також:

"Синдром сплячої красуні" перетворив жінку на німфоманку

Сага "Сутінки" занепокоїла медиків: діти уявляють себе вампірами і калічаться

Дівчина вагою 25 кг їсть кожні 15 хвилин, щоб не схуднути

Знайдено скелет вампірки з вовчими зубами і цеглиною в роті

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Дата публікації
Перегляди
8790
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація