Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Журнал Glamour нагородив Донателлу Версаче, Джанет Джексон, Джулію Робертс нагородою "Жінка року".

Ось уже в 20-й раз американський Glamour вручає нагороду Women of the Year. Цього року церемонію, яка відбулася в Нью-Йорку, відвідали багато зірок. Так, на прийомі в "Карнегі-Хол" блищала прекрасна королева Йорданії Ранія.

Журнал Glamour нагороджує жінок, які, на його думку, впливають на світ. Серед переможців (точніше, переможниць) можуть виявитися як знамениті в усьому світі представниці "слабкої статі", так і відомі лише певному колу людей. Цьогьо року нагороджені були від Донателли Версаче до жінки з Сомалі, двоє дочок якої стали лікарями.

Особливо зворушливим був виступ Джанет Джексон (їй цього вечора теж вручили нагороду). Вона говорила про іншу жінку року - Донателлу Версаче. Джанет зазначила, що вони обидві несподівано втратили братів і подякувала Донателлі за підтримку. Донателла, до речі, як подруга сім'ї, одягала Джексонів для похорону Майкла. Джанет сказала: "Ми були одягнені в Versace, а значить, ми були одягнені з любов'ю".

Дочка Білла Клінтона Челсі розповіла аудиторії про 20 юних жінок року - до їх числа, до речі, ввійшла фешн-блогер Таві.

Також премія дісталася Джулії Робертс (вона її отримала з рук Опри Вінфрі). Джулія заявила, що "почувається поміченою, почутою і оціненою".

Після закінчення урочистої частини, гості вирушили вечеряти в Музей сучасного мистецтва, де лауреати, власне, і відзначили отримання почесних нагород.

Читайте також:

Обрано найсексуальніших жінок в політиці

Названо п'ятнадцять типів дуже небезпечних жінок

Найвпливовішою жінкою світу визнано Мішель Обаму

Відео Джулія Робертс та Джанет Джексон стали "Жінками року"

Залиште свій коментар

Вибір редакції