Джулія Робертс та Джанет Джексон стали "Жінками року"

Журнал Glamour нагородив Донателлу Версаче, Джанет Джексон, Джулію Робертс нагородою "Жінка року".

Ось уже в 20-й раз американський Glamour вручає нагороду Women of the Year. Цього року церемонію, яка відбулася в Нью-Йорку, відвідали багато зірок. Так, на прийомі в "Карнегі-Хол" блищала прекрасна королева Йорданії Ранія.

Журнал Glamour нагороджує жінок, які, на його думку, впливають на світ. Серед переможців (точніше, переможниць) можуть виявитися як знамениті в усьому світі представниці "слабкої статі", так і відомі лише певному колу людей. Цьогьо року нагороджені були від Донателли Версаче до жінки з Сомалі, двоє дочок якої стали лікарями.

Особливо зворушливим був виступ Джанет Джексон (їй цього вечора теж вручили нагороду). Вона говорила про іншу жінку року - Донателлу Версаче. Джанет зазначила, що вони обидві несподівано втратили братів і подякувала Донателлі за підтримку. Донателла, до речі, як подруга сім'ї, одягала Джексонів для похорону Майкла. Джанет сказала: "Ми були одягнені в Versace, а значить, ми були одягнені з любов'ю".

Дочка Білла Клінтона Челсі розповіла аудиторії про 20 юних жінок року - до їх числа, до речі, ввійшла фешн-блогер Таві.

Також премія дісталася Джулії Робертс (вона її отримала з рук Опри Вінфрі). Джулія заявила, що "почувається поміченою, почутою і оціненою".

Після закінчення урочистої частини, гості вирушили вечеряти в Музей сучасного мистецтва, де лауреати, власне, і відзначили отримання почесних нагород.

Читайте також:

Обрано найсексуальніших жінок в політиці

Названо п'ятнадцять типів дуже небезпечних жінок

Найвпливовішою жінкою світу визнано Мішель Обаму

Джулія Робертс та Джанет Джексон стали "Жінками року"

Джулія Робертс та Джанет Джексон стали "Жінками року"

Повʼязані теми:

Наступна публікація