У Бутирській в'язниці відкриють солярій

У Бутирській в'язниці відкриють солярій

Послуги солярію будуть надаватися вже до Нового року

Студією засмаги зможуть користуватися як співробітники "Бутирки", так і в'язні, які зможуть оплачувати ці послуги зі своєго особистого рахунку.

У російській в'язниці "Бутирка" з'явиться кабінет УЗД та солярій. Про це повідомив повідомив начальник знаменитого московського СІЗО Сергій Телятников.

Кабінет УЗД почне працювати вже найближчим часом, тоді як послуги солярію будуть надаватися ближче до Нового року, коли в приміщенні для студії засмаги завершиться ремонт.  Апаратом ультразвукового дослідження та студією засмаги зможуть користуватися як співробітники "Бутирки", так і в'язні.

За словами начальника "Бутирки",  оплачувати подібні послуги ув'язнені зможуть зі свого особистого рахунку. Поповнити цей рахунок родичі ув'язнених зможуть прямо в приміщенні СІЗО, в кімнаті прийому передач, де встановлені спеціальні термінали.

Протягом наступного року планується також оснастити всі камери СІЗО засобами відеоспостереження. Зараз в ізоляторі вже встановлені 200 відеокамер на режимних корпусах і 40 відеокамер у відділі охорони, тобто по периметру установи.

Читайте також:

У Бразилії ув'язнені втекли з в'язниці через унітаз

Ув'язненні не люблять Ліндсей Лохан

В Голландії злочинці пограбували в'язницю

Повʼязані теми:

Наступна публікація