Ув'язненні не люблять Ліндсей Лохан

В'язні колонії, де відбуває покарання Ліндсей Лохан, не люблять акторку. Через неї їх часто замикають у камерах.

Актриса Ліндсей Лохан зараз відбуває покарання у в'язниці. Вже повідомлялося, що поводиться вона там дружелюбно і просто, їсть ту ж саму їжу, що і решта ув'язнених - загалом, нічим не виділяється із загальної маси. Проте з'ясувалося, що це не зовсім так. Ставлення до актриси все ж таки трішечки інше, ніж до звичайних в'язням.

"З нею поводяться по-особливому, - розповідає журналістам Марія Медіна, родичка одного з ув'язнених, яка сидить з Ліндсей у в'язниці. - Наприклад, якщо їй приносять новий одяг або взагалі що-небудь, то інших замикають в камерах. Всіх уже дістала ця Ліндсей. Враження таке, що вона сидить у в'язниці, але її там немає. Варто їй зробити хоча б крок, інших одразу ж замикають. І таке відбувається постійно. Ось, наприклад, у п'ятницю Ліндсей треба було в лікарню, і всіх відразу замкнули, щоб вона могла туди піти".

Шериф Стівен Вайтмор спростував подібні відомості, заявивши, що ніхто нікого не замикає без потреби. Адвокат актриси Шон Чепмен каже, що Ліндсей почувається добре, виглядає теж і взагалі з нею все гаразд.

Читайте також:

Ліндсей Лохан вирушила до в'язниці

Адвокат відмовився захищати Ліндсей Лохан

Ліндсей Лохан заробить 500 тисяч, сидячи у в'язниці

Повʼязані теми:

Наступна публікація