Орендувати "друзів" можна в середньому за 60 доларів на годину. Замовляють друга на спеціальних сайтах в Інтернеті.
Останнім часом у країнах Західної Європи спостерігається бум на новий вид послуг - прокат друзів. Середня вартість оренди одного становить 60 доларів на годину.
За словами соціологів, товариська форма спілкування виявилася у вищій мірі затребуваною сучасним індустріальним суспільством.
"Ми маємо справжній феномен, коли люди прагнуть знайти людину, яка готова без поспіху розділити з ними вільний час у невимушеному спілкуванні", - зазначив один з британських фахівців в галузі суспільної психології Роберт Мертон.
"Замовити друга" можна через Інтернет на спеціальних сайтах. Всі вони платні і для членства кандидату доводиться пройти досить жорсткий відбір. Одна з головних умов прокату - наявність у орендаря винятково дружніх почуттів і намірів. Після вступу до товариства перед людиною відкриваються можливості в будь-який момент знайти собі справжнього друга.
Працювати в бюро з прокату йдуть в основному молоді люди, які хочуть спробувати себе в цікавій справі та одночасно отримати перші соціальні зв'язки.
Читайте також:
У США студентку зобов'язали відвідувати гей-паради
У Дніпропетровську провели Інтернет-аукціон побачень
Створено тривимірну соціальну мережу для "віртуального сексу"
Спілкування з гарною жінкою для чоловіка - стрес, подібний до стрибка з парашутом