У Дніпропетровську провели Інтернет-аукціон побачень

У Дніпропетровську провели Інтернет-аукціон побачень

Хлопці та дівчата продавали свій вільний час заради дітей

У Дніпропетровську вирішили збирати гроші для онкохворих дітей незвичною акцією  продажем на Інтернет-аукціоні побачень між хлопцями і дівчатами.

Дніпропетровськом шириться новий вид знайомств - понад сто молодих людей виставили на продаж в Інтернеті свій вільний час. За побачення з ними змагалося ще більше людей.

Торги починаються з 10 гривень, межі ціни немає, як і зобов'язань до інтиму чи поцілунків.

Керує молодими людьми не лише жага нових відчуттів, але й шляхетна мета – зібрати гроші для будівництва дитячого майданчика для онкохворих дітей.

"Спочатку люди сприйняли це як жарт і гралися. Але потім, коли ми сказали, що дійсно віддамо ці гроші діткам, ціни навіть упали, тому що люди зрозуміли, що потрібно буде дійсно віддавати гроші", - розповіла організатор Інтернет-аукціону Оксана Романюк.

Така акція - це ще й допомога ще сором'язливим, яким важко познайомитися на вулиці чи в кафе, зізнається учасниця Ярослава: "Вбивається два зайці одразу: ти робиш добру справу і знайомишся з людиною, таким чином справляєш на неї гарне враження".

Лоти та покупці зустрічаються всі одночасно. Гроші збирають за прейскурантом. Навіть якщо покупець на зустріч не з'явився, лоти не сумуватимуть - побачення з ними одразу продають знову.

Форма побачення – на розсуд самих учасників. Більшість обмежилися прогулянкою уздовж Дніпра.

Лише за перший аукціон організатори зібрали шість тисяч гривень. Для будівництва дитячого майданчика для онкохворих потрібно вчетверо більше. Втім, організатори не сумніваються, що цю суму зберуть уже незабаром.

Читайте також:

Соціальні мережі заважають сексуальному життю молоді

Подружка Джима Керрі хотіла призначити побачення Ісусу Христу

Рабин дозволив дівчатам брехати на першому побаченні

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Наступна публікація