У Харкові відкриється парк динозаврів

Динозаври в натуральну величину, мамонти, дивовижні птахи, які населяли Землю у стародавні часи, експонати первісних людей - все це зможуть побачити діти.

1 червня, у День захисту дітей, у Харкові відкриється парк динозаврів.

Про це повідомили у прес-службі Харківської міської ради з посиланням на директора департаменту культури міськради Світлану Бабицьку.

За її словами, такого роду парк, який розміститься у центрі міста - майдані Свободи, вперше буде показаний не тільки на території України, але й на території країн СНД.

Парк у Харкові працюватиме безкоштовно для дітей весь червень. Динозаври в натуральну величину, мамонти, дивовижні птахи, які населяли Землю у стародавні часи, експонати первісних людей - все це зможуть побачити учні 5-8-х класів, які будуть централізовано приходити сюди із вчителями на уроки історії під відкритим небом.

Так само у цьому парку "виросте" величезне Дерево відгуків. "1 червня воно ще буде без листя і крони, - зазначила Бабицька, - але ми сподіваємося, що до кінця перебування Парку динозаврів в Харкові воно обросте імпровізованим листям. Кожна дитина чи дорослий, які відвідають Парк динозаврів, будуть мати можливість написати свій відгук і повісити його на це дерево".

Читайте також:

У Техасі знайшли новий вид динозаврів

Вчені остаточно визнали, що динозаври вимерли через падіння астероїда

Вперше виявлено отруйного динозавра

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: