У Харкові відкриється парк динозаврів

У Харкові відкриється парк динозаврів

У Харкові відкриється парк динозаврів / Фото: AFP

Динозаври в натуральну величину, мамонти, дивовижні птахи, які населяли Землю у стародавні часи, експонати первісних людей - все це зможуть побачити діти.

1 червня, у День захисту дітей, у Харкові відкриється парк динозаврів.

Про це повідомили у прес-службі Харківської міської ради з посиланням на директора департаменту культури міськради Світлану Бабицьку.

За її словами, такого роду парк, який розміститься у центрі міста - майдані Свободи, вперше буде показаний не тільки на території України, але й на території країн СНД.

Парк у Харкові працюватиме безкоштовно для дітей весь червень. Динозаври в натуральну величину, мамонти, дивовижні птахи, які населяли Землю у стародавні часи, експонати первісних людей - все це зможуть побачити учні 5-8-х класів, які будуть централізовано приходити сюди із вчителями на уроки історії під відкритим небом.

Так само у цьому парку "виросте" величезне Дерево відгуків. "1 червня воно ще буде без листя і крони, - зазначила Бабицька, - але ми сподіваємося, що до кінця перебування Парку динозаврів в Харкові воно обросте імпровізованим листям. Кожна дитина чи дорослий, які відвідають Парк динозаврів, будуть мати можливість написати свій відгук і повісити його на це дерево".

Читайте також:

У Техасі знайшли новий вид динозаврів

Вчені остаточно визнали, що динозаври вимерли через падіння астероїда

Вперше виявлено отруйного динозавра

Повʼязані теми:

Наступна публікація