В Росії розхитався новий міст через Волгу: автомобілі підкидувало у повітря

В Росії розхитався новий міст через Волгу: автомобілі підкидувало у повітря

Міст через Волгу

Водії, що проїжджали в цей момент по мосту, відчули себе учасниками землетрусу. Амплітуда коливань, за словами очевидців, досягала майже півтора метра.

Новий міст через Волгу, відкритий у Волгограді півроку тому, ввечері 20 травня був перекритий для руху автомобілів в екстреному порядку. Конструкцію моста несподівано почав розхитувати сильний вітер. Сталося це під час зливи.

Як розповів очевидець події, близько 18 години на мосту сталося резонансне коливання міжпролітних ділянок такої сили, що машини підкидало і розгортало в повітрі на 180 градусів.

"Коли я під'їжджав до середини мосту, я раптом явно відчув, що міст реально ходить ходором, хвилеподібними амплітудами 50-70 см. Машини буквально стрибали на мосту. З боку Слободи їхав автобус. Коли його затрясло, він розгорнувся і повернувся назад на берег. Від переляку я притопив педаль газу до 100 км на годину і зупинився тільки біля посту ДАІ. Але там ще ніхто не навіть не знав, що з мостом щось не так", - розповів очевидець.

Водії, що проїжджали в цей момент по мосту, відчули себе учасниками землетрусу. Міст закачало, асфальт пішов хвилями, як і опори. Амплітуда коливань, за словами очевидців, досягала майже півтора метра. Майже одразу на місце НП приїхали співробітники МНС, потім міська служба порятунку, міліція, медики. Міст відразу ж перекрили.

Автомобілісти звернулися в МНС. Там визнали, що амплітуда коливань мостового прольоту досягала півтора-двох метрів. Попередній огляд мосту показав відсутність видимих ушкоджень і деформацій конструкцій, але точну причину коливань фахівці, що прибули на місце події, назвати не змогли.

Влада міста припускає, що новий міст міг розхитатися через підземні поштовхи, які і викликали таку сильну амплітуду коливань.

У свою чергу, президент Росії Дмитро Мєдвєдєв доручив відповідним службам розібратися в ситуації.

Новий мостовий перехід через Волгу, що включає сам міст, правобережні і лівобережні естакади, завдовжки 7,11 кілометра був відкритий у Волгограді 10 жовтня 2009 року, через 12 років після початку його будівництва.

Читайте також:

Недобудований міст у Києві віддали в користування Януковичу

З червня міст Патона стане на кількарічний капітальний ремонт

У Києві з "Мосту Закоханих" стрибнув студент

Хвилястий міст

Хвилястий міст

Повʼязані теми:

Наступна публікація