У Канаді знайшли невідому істоту

Тварину, що зовні нагадує видру з лисою головою, знайшли на березі озера.

У невеличкому канадському поселенні під назвою Кітченамейкусіба знайдено мертву тварину. Її належність до якогось біологічного виду не визначена.

Як повідомляється на офіційному сайті населеного пункту, розташованого в провінції Онтаріо, невідому істоту знайшла жінка, яка прогулювалася зі своїм псом на прізвисько Сем.

Це сталося в першій половині травня, повідомляється на сайті.

Як стало відомо, собака дістала тварину, що зовні нагадує видру з лисою головою, з озера. На той моменту, коли Сем знайшов істоту, вона була вже мертвою. Господарка Сема сфотографувала тварину, а потім показала знімки владі міста.

"Я уявлення не маю, що це таке. Я збентежений так само, як і всі інші жителі Кітченамейкусіба", - зазначив у бесіді з The Dаily мail начальник місцевої поліції. Фахівцям не вдалося вивчити труп тварини, оскільки він зник з того місця, де його залишив Сем.

Блогери, які бачили фотографії істоти, вже охрестили його новим Монтаукським монстром.

Нагадаємо, монтаукський монстр - мертва тварина, знайдена влітку 2008 року на пляжі міста Монтаук на Лонг-Айленді. Спочатку багато хто визнав, що монстр - це невідома науці істота, потім припустили, що труп належав черепасі без панцира або собаці без шерсті. Врешті фахівці з'ясували, що монтаукським монстром виявився облисілий єнот.

Нагадаємо, що в 2005 році в Техасі, США, один із фермерів знайшов щось, що, умовно називається чупакабра (chupacabra). Ця легендарна істота відома тим, що висмоктує кров із тварин, у тому числі і великих.

Читайте також:

Міліція і мисливці Рівненської області провели облаву на чупакабру

На Рівненщині на жінку напала Чупакабра

На Львівщині орудує галицький Дракула

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: