У Канаді знайшли невідому істоту

У Канаді знайшли невідому істоту

У Канаді знайшли невідому істоту

Тварину, що зовні нагадує видру з лисою головою, знайшли на березі озера.

У невеличкому канадському поселенні під назвою Кітченамейкусіба знайдено мертву тварину. Її належність до якогось біологічного виду не визначена.

Як повідомляється на офіційному сайті населеного пункту, розташованого в провінції Онтаріо, невідому істоту знайшла жінка, яка прогулювалася зі своїм псом на прізвисько Сем.

Це сталося в першій половині травня, повідомляється на сайті.

Як стало відомо, собака дістала тварину, що зовні нагадує видру з лисою головою, з озера. На той моменту, коли Сем знайшов істоту, вона була вже мертвою. Господарка Сема сфотографувала тварину, а потім показала знімки владі міста.

"Я уявлення не маю, що це таке. Я збентежений так само, як і всі інші жителі Кітченамейкусіба", - зазначив у бесіді з The Dаily мail начальник місцевої поліції. Фахівцям не вдалося вивчити труп тварини, оскільки він зник з того місця, де його залишив Сем.

Блогери, які бачили фотографії істоти, вже охрестили його новим Монтаукським монстром.

Нагадаємо, монтаукський монстр - мертва тварина, знайдена влітку 2008 року на пляжі міста Монтаук на Лонг-Айленді. Спочатку багато хто визнав, що монстр - це невідома науці істота, потім припустили, що труп належав черепасі без панцира або собаці без шерсті. Врешті фахівці з'ясували, що монтаукським монстром виявився облисілий єнот.

Нагадаємо, що в 2005 році в Техасі, США, один із фермерів знайшов щось, що, умовно називається чупакабра (chupacabra). Ця легендарна істота відома тим, що висмоктує кров із тварин, у тому числі і великих.

Читайте також:

Міліція і мисливці Рівненської області провели облаву на чупакабру

На Рівненщині на жінку напала Чупакабра

На Львівщині орудує галицький Дракула

Повʼязані теми:

Наступна публікація