На Львівщині орудує галицький Дракула

Серед версій хто може бути нападником, найпопулярніша – начебто із приватного звіринцю одного багатія втекла екзотична тварина, схожа на кенгуру.

Дивні напади на кролів і курей відбулися вже в чотирьох районах Львівщини. Зараз цей страшний звір орудує в селах і містечках Золочівщини. До прикладу, у Глинянах від нічних набігів тварини вже постраждало 5-ть господарств.

Люди налякані, увечері на вулицю зайвий раз не виходять і бояться, щоб міфічна істота не почала нападати на інших свійських тварин, або на людей.

Існує кілька версій щодо того, хто може тероризувати господарство. Найпопулярніша і наймістичніша – начебто із приватного звіринцю одного багатія втекла екзотична тварина, схожа на кенгуру. Також кажуть, що кролячі розбої може вчиняти росомаха, однак зоологи стверджуюєть, цей вид уже майже сто років як зник. Найреальніша версія – убиває кролів дикий пес. Міфічну істоту називають чупакабра.

У селі кілька людей стверджують, що бачили дивну потвору. Місцевий лісник дикої тварини не бачив, проте запевняє, що чув її голос.

Комендант міської ради, проаналізувавши географію нападів, висуває версії, де може ховатися міфічний кровопивця. Вони живуть всі в районі озера за стадіоном, який межує неподалік околиці лісосмуги, яка розташована за очисними міськими спорудами.

Саме тут шукатимуть дивну тварину, але після того, як отримають відповідні дозволи на можливий відстріл.

Подробиці у відеосюжеті ТСН

Читайте також:

Ізраїль зробив палестинцям звірячий подарунок

Австралієць ризикуючи життям рятував кенгуру від акул

Іранські вчені клонували козу

Столицею Словенії гуляє ведмідь

ВідеоГалицький дракула

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: