Голландський секс-шоп присвятив серію презервативів Папі Римському

Голландський секс-шоп присвятив серію презервативів Папі Римському

Голландський секс-шоп присвятив серію презервативів Папі Римському / Фото: AFP

Ця акція має привернути увагу до небажаних вагітностей, захворювань, що передаються статевим шляхом і позиції католицької церкви щодо контрацепції.

Один з голландських секс-шопів збирається продати 2 тисячі презервативів із зображенням Папи Римського. Як повідомляють представники магазина De Condoomfabriek, ця акція має привернути увагу до небажаних вагітностей, захворювань, що передаються статевим шляхом і позиції католицької церкви щодо контрацепції.

На упаковці презервативів зображений понтифік, який дивно нагадує папу Бенедикта XVI, хоча виробники і не зважилися намалювати його обличчя. Крім того, малюнок обрамляє напис "I said NO! We say YES!" ("Я сказав" ні "! Ми говоримо" так "!"), який висміює ставлення Ватикану до запобіжних засобів.

Раніше співробітники МЗС Великобританії змушені були принести вибачення за документ, який додавався до запрошення членів уряду Сполученого Королівства на нараду з приводу візиту Папи Римського. У супровідному листі говорилося, зокрема, про запуск презервативів під брендом "Бенедикт".

Крім того, понтифіку пропонувалося взяти участь у відкритті клініки, що спеціалізується на абортах, а також благословити одностатеві шлюби.

Читайте також:

Німецька жінка-єпископ оголосила контрацепцію "Божим даром"

Унікальною альтернативою презервативам став ультразвук

"Головними ворогами" сексу визнали контрацептиви і куріння

Повʼязані теми:

Наступна публікація