У Техасі знайшли новий вид динозаврів

Новий вид, що мешкав 80-90 мільйонів років тому, отримав ім'я Texacephale langstoni. Розміром T. langstoni не перевершував сучасних собак і харчувався рослинною їжею.

Палеонтологи виявили в Техасі раніше невідомий вид динозаврів. Стаття вчених з'явилася в журналі Cretaceous Research, а її короткий виклад наводиться у прес-релізі Єльського університету.

Новий вид, що мешкав 80-90 мільйонів років тому, отримав ім'я Texacephale langstoni. Розміром T. langstoni не перевершував сучасних собак і харчувався рослинною їжею. У загальній складності вченим вдалося виявити фрагменти двох черепів.

Дослідники вважають, що T. langstoni відносився до сімейства пахіцефалозаврів. Ці ящери відрізнялися товстим склепінням черепа - самці цих динозаврів стикалися головами під час шлюбного періоду.

За словами вчених, нові результати показують, що динозаври на території сучасної Північної Америки жили невеликими групами, які рідко перетиналися один з одним. На це вказує, зокрема, відмінності видів, останки яких знаходять на півночі і півдні континенту.

Читайте також:

Вчені остаточно визнали, що динозаври вимерли через падіння астероїда

Вперше виявлено отруйного динозавра

Янукович: У західних областях скоро з’являться динозаври

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: