У США студентку зобов'язали відвідувати гей-паради

У США студентку зобов'язали відвідувати гей-паради

Студентку зобов'язали відвідувати гей-паради / Фото: Agencja Gazeta

Керівництво вузу пригрозило виключенням студенці, яка висловлювалася проти гомосексуалізму, та зобов'язала відвідувати гей-паради.

Керівництво університету в американському місті Аугуста (штат Джорджія) зобов'язало 24-річну студентку Дженніфер Кітон відмовитися від прояву релігійних переконань.

Раніше на заняттях вона неодноразово висловлювала свої християнські погляди, зокрема, на сексуальність і гомосексуалізм.

У результаті студентці погрозили виключенням.

Керівництво факультету попередило Кітон, що якщо вона не буде працювати над розширенням взаємодії з особами нетрадиційної орієнтації, відвідувати гей-паради та виконувати інші розпорядження для студентів, то не зможе продовжити своє навчання. У відповідь дівчина подала позов проти вузу.

Нагадаємо, 17 липня у Польщі пройшов перший в історії гей-парад. У загальноєвропейському марші секс-меншин у Варшаві взяли участь тисячі людей.

Подібна акція відбувалася вперше в одній із посткомуністичних країн. Крім того, Польща - країна з найсильнішими католицькими традиціями, де політика і церква часто виступають з критикою в бік гомосексуалізму.

Читайте також:

Аргентина легалізувала одностатеві шлюби

У Варшаві пройшов перший в історії Польщі гей-парад

У збірній Німеччини знайшли кількох геїв

Повʼязані теми:

Наступна публікація