Обрано найсексуальніших жінок в політиці

Рейтинг найбільш привабливих і сексуальних жінок-політиків очолила бельгійка Барбара Стіман.

Чеське видання Jenpromuze склало рейтинг найбільш привабливих і сексуальних жінок-політиків планети.

На 1-му місці Барбара Стіман (Бельгія). Ця шикарна блондинка - не з голлівудських пагорбів, вона простий трудяга-політик від області, яка налічує всього-то 40 тисяч людей. До речі, в 2005 році Барбара стала "Міс Бельгія".

На 2-му місці Емма Кіернан (Ірландія). Для Ірландії з її 6,2 мільйонами жителів і дуже рідкісними політичними скандалами, одна єдина фотографія з Facebook стала справжнім фурором. Втім, завдяки скандалу, народ помітив свого героя і проголосував за нього на виборах.

На 3-му місці Віра Лішка (Австрія). Колись вона була членом олімпійської збірної з плавання. Нині - член кількох комітетів - у справах жінок, освіти та спорту та навколишнього середовища.

На 4-му місці Анна-Марія Галоян (Естонія). Колишній редактор розважального порталу і політолог. Коли її звинуватили у зловживанні громадських грошей на туалетні приналежності, вона спеціально знялася голою в Playboy.

На 5-е місці Яна Паріжкова (Чеська Республіка). Яна не міністр, хоча й працює в парламенті. Починала вона як фахівець зі зв'язків з громадськістю, а тепер курирує соціальні питання.

На 6-му місці гімнастка Аліна Кабаєва. У 2007 році Аліна вирішила покинути гімнастичний зал і спробувати себе в іншій області - в політиці. Зараз вона - депутат Державної думи.

На 7 місці - італійський міністр Марія Карфагена. Колишня модель і телеведуча має за плечима юридичну освіту. Так що не дивно, що вона представляє уряд Італії в парламенті.

Читайте також:

Названо п'ятнадцять типів дуже небезпечних жінок

Найвпливовішою жінкою світу визнано Мішель Обаму

Як змінювалися еталони жіночої краси (фото)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: