Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Берліні знайшли 11 скульптур, які вважались втраченими

Одинадцять скульптур, які вважались втраченими ще до Другої світової війни, знайшли будівельники неподалік від берлінської мерії.

Одинадцять скульптур, які були виявлені в ході розкопок в центрі Берліна, виявилися творами авангардних художників довоєнного часу.

Зараз на скульптури-фенікси можна подивитись у "Новому музеї", що у Берліні."Ці скульптури ілюструють важку долю німецького мистецтва. І те, як йому вдалось пережити режим нацизму", - каже директор "Нового музею" Матіас Вемхофф.

Три з знайдених скульптур поки не ідентифіковані. Це бронзова фігура жінки, що збереглася тільки частково, а також деталі, мабуть, однією керамічної скульптури - торс і голова. Інші належать таким митцям як Василь Кандінський, Едвін Шарф, Отто Баум та Отто Фройндліх.

Ці скульптури вилучили з німецьких музеїв ще у 1937 році, коли гітлерівці посилено знищували так зване "дегенеративне мистецтво", до якого увійшло ще близько 15 тисяч творів. 

Мистецтвознавці сподіваються, що ця знахідка - не остання, і що шедеври, які не припали до вподоби нацистам, ще з'являться на музейних експозиціях.

Читайте також:

В інтернеті з'явився список викрадених нацистами цінностей

Мистецтво без меж на "ГогольFEST-2010": програма фестивалю

Мільярдер Піно показав Європі сучасне мистецтво

Дорослі діти та забудований Київ у "Я Галерея"

Відео У Берліні знайшли 11 скульптур, які вважались втраченими

Залиште свій коментар

Вибір редакції