Дорослі діти та забудований Київ у "Я Галерея"

Чотири художники представили свої роботи у арт-центрі Павла Гудімова "Я Галерея".

Під час відкриття виставки
У арт-центрі Павла Гудімова "Я Галереї" відкрилась виставка Станіслава Перфецького "Що таке мистецтво?". Станіслав порушує всі правила вуличного мистецтва. Він "набиває" свої кмітливі трафарети на роботи колег.

Також у "Я Галереї" можна побачити "Велике будівництво" від Антона Логова та Микити Кравцова. Художники у роботах показали ситуацію, яка панує сьогодні. Неконтрольована забудова міста, "засмічення" публічного простору псевдосучасними конструкціями, винищення зелених насаджень - урбанізація "по-українськи" не залишає дітям шансу насолодитись "найбільш-зеленим-в-Європі" та одним з найгарніших в світі містом Київ.

Львівський художник Андрій Гуменюк представив експозицію під назвою "Забави дитячі". Відліковою точкою роботи став досвід переосмислення власного життя, в процесі якого "подорослішання", за зізнанням автора, з ним так і не відбулося: "Згадую себе в 10 років - дитина. В 20 років - тим більше". На картинах художника діти не лише бавляться в дорослих - вони і є дорослі. Авторська техніка - поєднання лінориту з живописом - стирає межу між дитячим і дорослим світами.

Виставки триватимуть до 10 серпня 2010 року.

Читайте також:

Анти-геї підпалили арт-центр Гудімова

Арт-центр Павла Гудімова підпалили вночі

Анна Войтенко в "Я Галереї"

Повʼязані теми:

Наступна публікація