Анти-геї підпалили арт-центр Гудімова

Члени Всеукраїнської організації "Тризуб ім. Степана Бандери" підпалили арт-центр Павла Гудімова, що на Подолі.

Правоохоронні органи назвали імена винуватців антигей-погромів у Києві та Львові, які відбулися у зв'язку з презентацією антології гей-літератури "120 сторінок Содому".

У ході XVI Форуму видавців у Львові в театрі імені Леся Курбаса презентацію літературної антології "120 сторінок Содому" було зірвано трьома членами Всеукраїнської організації "Тризуб ім. Степана Бандери".

Павла Тарасенка, Василя Абрама і Андрія Подільського було заарештовано одразу після спроби зірвати літературні читання. Суд постановив притягнути активістів "Тризуба до адміністративної відповідальності.

Організація взяла на себе відповідальність за інцидент і прокоментувала рішення суду: "Вірні прислужники режиму внутрішньої окупації і прихильники содомії - судді Ванівський і Городоцька - влаштували безбожну судову розправу над молодими націоналістами, які стали на захист Божих заповідей, честі та гідності української нації", - сказано у заяві "Тризуба".

Форум повідомляє також, що 24 вересня у приміщенні книгарні "Є", де відбувалася київська презентація "120 сторінок Содому", затримали Руслана Андрейка, заступника керівника столичної організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода".

Нагадаємо, в ніч на 30 вересня невідомі підпалили арт-центр "Я Галерея", що належить відомому музиканту Павлу Гудімову, і залишили на стіні напис "Ні содомії! ОУН". 25 вересня в рамках фестивалю Київська барикада в цьому приміщенні відбувся диспут "Пропаганда гомосексуалізму або пропаганда толерантності?".

Читайте також:

Арт-центр Павла Гудімова підпалили вночі

Анна Войтенко в "Я Галереї"

Гола Ліза Боярська влаштувала секс-шоу

ВідеоАнти-геї підпалили арт-центр Гудімова

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: