Джолі хоче зустрітися з фігуранткою шпигунського скандалу

Анджеліна Джолі, яка збирається приїхати на прем'єру фільму "Солт" до Москви, попросила запросити і фігурантку шпигунського скандалу Анну Чапман.

Голлівудська актриса Анжеліна Джолі, яка 25 липня прилетить до Москви в рамках світової прем'єри фільму "Солт", зобов'язала зустрічаючих запросити на презентацію фігурантку шпигунського скандалу Анну Чапман.

Джолі, яка зіграла роль російської шпигунки в новому бойовику, ймовірно, збагнула, що присутність Чапман на прем'єрі в Москві може перетворити захід на справжню сенсацію.

Чи вдасться її менеджерам зв'язатися з висланою росіянкою, невідомо, але промоутери відправляють на домашню адресу Чапман іменні запрошення і сподіваються, що тижня, який лишився на залагодження питання вистачить.

"Ми не очікували, що Анжеліна Джолі все ж таки приїде разом зі знімальною групою, - прокоментували ті, хто будуть зустрічати знаменитість в аеропорту. - Днями нам від імені продюсера Лоренцо Дібонавентура сказали, що вони хочуть бачити на прем'єрі Анну Чапман. Це, звичайно, унікальний збіг сценарію і долі цієї жінки".

"Як ми будемо шукати Чапман, не маємо жодного уявлення, - поскаржився співробітник промоутерської групи "Солта" в Москві. - Але оскільки це її особисте прохання, то ми зробимо все можливе".

Проте представник компанії-прокатника Sony Pictures не підтвердив інформацію про вимогу Джолі.

"Це все якісь вигадки, ми про таке нічого не знаємо. Поки у нас є тільки попередня дата приїзду актриси - 25 число, коли планується прем'єра, - але і вона не остаточна", - сказали в компанії.

Відзначимо, що шпигунський скандал із російськими громадянами в США, вдало припав на передпрем'єрний період, викликав багато дискусій у пресі. Кінокритики активно почали обговорювати дивну подібність сценарію фільму "Солт" і реальної історії про шпигунство на користь Росії.

Читайте також:

Джолі і Пітт зіграють весілля для дітей

Джолі та Пітт відвідали біженців

Джолі вважає Джонні Деппа сексуальнішим за Бреда Пітта

Повʼязані теми:

Наступна публікація