Арт-центр Павла Гудімова підпалили вночі

Арт-центр "Я Галерея", який знаходиться на Подолі підпалили невідомі.

Сьогодні о 3-ій ночі був підпалений арт-центр Павла Гудімова, колишнього учасника гурту "Океан Ельзи", "Я Галерея".

"Сьогодні о третій годині ночі стався винятково неприємний і навіть знаковий інцидент, - каже Павло Гудімов, куратор і власник арт-центру. - Було підпалено арт-центр, який активно займається сучасним мистецтвом, кураторською, освітньою діяльністю. Було завдано серйозних матеріальних збитків. Поза тим, моральна травма яку зазнав я, мої співробітники й усі ті, хто власним коштом створює сучасне культурне середовище значно серйозніша. Адже в якомусь сенсі, подія, що сталася сьогодні вночі – символічна. Бо з культурними центрами боротися легко. Важко робити справу, якою опікуються арт-центри: роз’яснювати, як важливо бути тут і зараз".

"Безперечно, такі інциденти як сьогоднішній, створюють велику небезпеку, - продовжує Павло. - Але обіцяю одне: ми обов’язково відкриємося після ремонту. Будемо працювати. Будемо відкривати виставки. Будемо показувати фільми. Будемо проводити майстер-класи".

До речі, минулої п'ятниці в рамках фестивалю "Остання Барикада" відбулася дискусія. Обговорювали антологію "120 сторінок содому" та заборону фільму "Бруно"). Говорили про гомофобію, нетерпимість і толерантність в українському суспільстві.

Читайте також:

Анна Войтенко в "Я Галереї"

Х'ю Лорі може піти із "Доктора Хауса" через кульгавість

Кінофестиваль "Молодість" подає на Черновецького до суду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: