У Дніпропетровську крокодил, який проковтнув мобільник, голодує вже більше місяця

У Дніпропетровську крокодил, який проковтнув мобільник, голодує вже більше місяця

Крокодил Гена / Фото: УНІАН

Тварина відмовляється від їжі через сильний стрес. Його почали рятувати за допомогою вудки.

 Дніпропетровський крокодил Гена, який проковтнув мобільний телефон, голодує вже більше місяця. Сьогодні, 4 лютого, його почали рятувати за допомогою вудки.

Нагадаємо, 14-річний крокодил Гена з Одеського океанаріуму наприкінці грудня під час гастролей у Дніпропетровську проковтнув мобільний телефон однієї з відвідувачок. "Природним шляхом" мобілка не вийшла, в Гени почався сильний стресс, крокодил відмовився від їжі.

Наразі до вудки кріплять різноманітні страви – зокрема, рибу, курку, яловичину та навіть конину. Їжею дражнять крокодила, щоб розбудити його інстинкти та змусити нарешті поїсти.

Везти рептилію на рентген поки що не наважилися, щоб не завдавати додаткового стресу. Нині головна надія – на його апетит. Термін випробувань – до 1-го березня. Ветеринари кажуть, що якщо він не буде їсти ще впродовж місяця, голодування скінчиться погано.

Ветеринари кажуть, що спробують дочекатися природним шляхом, щоб крокодил поїв. Тоді їжа, як поршень, виштовхне назовні через природний отвір залишки їжі і сам телефон.

Читайте також:

Депресивному горилі з Київського зоопарку подарували телевізор

Крокодил віддячив дружбою чоловіку, який врятував йому життя

Шимпанзе-курець пережив своїх родичів майже на 10 років

Порятунок крокодила Гени

Порятунок крокодила Гени

Повʼязані теми:

Наступна публікація