У Дніпропетровську рятують від стресу крокодила Гену - він проковтнув телефон

Дата публікації
Перегляди
2659
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Дніпропетровську рятують від стресу крокодила Гену - він проковтнув телефон

Крокодил з океанаріуму. Ілюстрація

У Дніпропетровську готуються різати чрево крокодилу Гені, який проковтнув мобільний однієї з відвідувачок. Телефон дзвонив у нього в животі, і Гена припинив їсти і рухатися.

14-річний крокодил Гена з Одеського океанаріуму під час гастролей у Дніпропетровську проковтнув мобільний телефон однієї з відвідувачок. Пройшло вже кілька тижнів, але "природним шляхом" мобілка не вийшла, і зараз Гена переживає сильний стрес.

"Перший час ми чули дзвінки і навіть бачили вібрацію в животі крокодила. Мабуть, це викликало сильний стрес у Гени, і з того часу він нічого не їсть і не п'є, не ходить в туалет, не проявляє ознак активного життя. Його треба терміново рятувати, тому зараз вирішуємо питання про операцію", - розповів старший співробітник океанаріуму Едвард Манукян.

Надзвичайна подія сталася, коли відвідувачка вирішила зняти крокодилів на відео і просунула руку з мобільним крізь решітку. Але не втримала апарат і впустила його у вольєр. З чотирьох рептилій ближче всіх до телефону виявився двометровий Гена. Чи то з переляку, чи від цікавості він проковтнув телефон.

Жінка влаштувала скандал і зажадала повернути телефон будь-яким способом – "хоч ріжте вашого крокодила!".

"Гену, звичайно, шкода, але ще більше мені шкода фото і відеоматеріали на карті пам'яті. Та й сам телефон коштує дві тисячі гривень. Це не моя вина, що крокодил його з'їв. Винен заклад, не забезпечив безпеку своїх вихованців. В афіші лише вказано, що заборонена зйомка зі спалахом, а про інші нюанси, виходить, не подумали", - пояснила Римма, політолог за освітою і молода мама.

Витягувати телефон будуть у спеціалізованій клініці Дніпропетровська. Операція обійдеться в три тисячі гривень. "Ми готуємося до операції, але ще сподіваємося, що телефон вийде сам. Якщо до кінця тижня цього не станеться, будемо різати", - повідомив головний ветлікар Дніпропетровського зоопарку Олександр Шулешко.

Небезпечним для життя Гени може стати наркоз, оскільки у зоопарку ще не доводилося вводити сильнодіючі препарати таким великим холоднокровним тваринам. Викликає побоювання також обробка і загоєння швів, оскільки крокодили багато часу проводять у воді. Однак якщо вчасно не витягнути мобільник з черева, Гена ризикує не дожити до свого 15-річчя, яке він відзначатиме у лютому.

Читайте також:

Депресивному горилі з Київського зоопарку подарували телевізор

Крокодил віддячив дружбою чоловіку, який врятував йому життя

У Криму крокодил відкусив 3-річній дитині пальці

Шимпанзе-курець пережив своїх родичів майже на 10 років

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2659
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація