Дієтологи довели, що від пива не гладшають

Дієтологи довели, що від пива не гладшають

Якщо правильно вживати пиво, можна навіть схуднути

Іспанські медики провели дослідження, яке ще раз показало: ожирінню сприяє не пиво, а жирні закуски, якими його "заїдають".

Спільне дослідження медиків і дієтологів університету Барселони, барселонської клініки та медичного інституту ім. Карлоса III у Мадриді показало, що пиво не є причиною ожиріння.

Більше того, напій з солоду і хмелю навіть корисний для здоров'я – звичайно, у помірних кількостях.

У дослідженні під назвою "Пиво, Середземноморська дієта і серцево-судинні захворювання" взяли участь 1249 чоловіків і жінок у віці від 57 років.

У результаті з'ясувалося, що ті, хто дотримувався Середземноморської дієти і при цьому вживав пиво в помірних кількостях, не додали у вазі, а деяким навіть вдалося схуднути.

Організатори дослідження впевнені в тому, що причиною ожиріння є не пиво, а жирні закуски – смажені сухарики, сосиски, чіпси тощо. Дієтологи засвідчили, що іспанські любителі хмільного напою докорінно відрізняються від британських, які в непомірних кількостях п'ють пиво, ведуть малорухливий спосіб життя і їдять жирну їжу. Саме така культура вживання пива є причиною появи "пивних животів".

У 500 мілілітрах світлого пива міститься близько 200 калорій, що рівнозначно вмісту калорій в чашці кави з молоком.

Читайте також:

У Шотландії випустили пиво міцніше за горілку

Знайдено простий метод схуднути назавжди

Відроджено рецепт пива, яке варили стародавні кельти

Вчені порадили найкращий і найдоступніший засіб від похмілля

Повʼязані теми:

Наступна публікація