Американський репер набив на обличчі тату-морозиво

Дата публікації
Перегляди
3388
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Американський репер набив на обличчі тату-морозиво

Гуччі Мейн / Фото: Daily Mail

Репер Гуччі Мейн зробив татуювання у вигляді морозива через кілька днів після того, як виписався з психіатричної клініки.

Американський репер Гуччі Мейн (справжнє ім'я - Редрік Девіс) зробив незвичайне татуювання на обличчі - майстер набив на щоці музиканта ріжок з морозивом, з якого виходять розряди блискавки.

Артист зробив татуювання через кілька днів після того, як виписався з психіатричної клініки.

Гуччі Мейн був поміщений до медичної установи 3 січня в зв'язку з неосудністю. Він заявив на засіданні суду, під час якого повинно було вирішитися питання про заміну умовного покарання репера реальним терміном, що не може чітко усвідомлювати, що відбувається. З якої причини його випустили з клініки, не уточнюється.

Останній альбом Гуччі Мейн вийшов у вересні 2010 року. У перший тиждень продажів платівка "The Appeal: Georgia's Most Wanted" розійшлася тиражем, що перевищує 61 000 примірників. До середини жовтня 2010 року електронну версію альбому завантажили 100 тисяч разів.

У 2011 році репер має намір випустити четверту платівку "The State vs. Radric Davis 2: The Verdict", яка стане своєрідним продовженням його другого диска "The State vs. Radric Davis". Можна припустити, що в новий реліз будуть включені композиції, що розповідають про численні порушення закону, допущених артистом.

Читайте також:

Каньє Вест купив діамантовий годинник за 180 тисяч

Jay-Z та Каньє Вест запишуть спільний альбом

Барак Обама назвав репера Каньє Веста "недоумком"

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3388
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація