Над Харковом "засвітилося" НЛО

Над Харковом "засвітилося" НЛО

Фото очевидця Бориса Тищенка. Яскрава точка в центрі, на думку уфологів, - НЛО / Фото: kh.vgorode.ua

Мешканець Харкова помітив "вогнуту вогняну кулю", яка плавно рухалася в північному напрямку. Уфологи впевнені, що цей об'єкт навряд чи земного походження.

Ввечері 15 січня у небі над харківським районом Салтовка місцевий мешканець Борис Тищенко помітив якийсь дивний об'єкт, який плавно рухався в північному напрямку.

За словами Бориса, він нагадував вигнуту вогняну кулю, але не залишав за собою димового сліду і не мерехтів, як вогні літака. Харків'янин встиг сфотографувати невідомий об'єкт.

"Спочатку кулю побачив батько, і одразу ж покликав мене. Я підійшов до вікна і побачив об'єкт, який летів але не схожий на літак або повітряну кулю. Швидко схопив фотоапарат і сфотографував його", - розповів Борис.

"Воно летіло знизу вгору, хвилини дві-три, а після сховалося над хмарами. Світилося дуже яскраво, на жаль, на фотографії цього не видно", - додав чоловік.

Після огляду фотографії, директор Харківського планетарію, уфолог Галина Железняк заявила, що це точно не планета і не літак.

"Часто люди плутають які-небудь побачені об'єкти в небі з планетою або відблиском її, буває, і літак не розпізнають. Але, за моїми даними, в такий час на цій ділянці неба планет виднітися не мало жодних", - сказала Железняк.

"При збільшенні фотографії видно, що це не літак і не вертоліт. Але що це саме, сказати не можу. Треба більш ретельно вивчити фотографію. Попередньо можу сказати, що цей об'єкт навряд чи земного походження, а там подивимося", - додала вона.

Тепер харківські уфологи спробують вивчити непізнаний об'єкт, і, якщо будуть передумови вважати, що це було НЛО, вони пообіцяли обов'язково повідомити про це городянам.

Читайте також:

Землян закликали готуватися до прийому 100 видів інопланетян

Вчені: 2012 року Землю відвідає армада гігантських НЛО

У Бердичеві встановлять пам'ятник загиблим інопланетянам

В Китаї закрили аеропорт через появу НЛО

Повʼязані теми:

Наступна публікація