У Бердичеві встановлять пам'ятник загиблим інопланетянам

У Бердичеві встановлять пам'ятник загиблим інопланетянам

Українські уфологи встановлять "Пам'ятник загиблим інопланетянам"

Бердичівські уфологи збирають кошти для спорудження пам'ятника представникам позаземних цивілізацій, які загинули під час "місій Контакту на Землі".

В місті Бердичів у Житомирській області встановлять пам'ятник загиблим інопланетянам. Гроші на скульптуру почала збирати група неформальних дослідників позаземних контактів.

Як розповів лідер неформалів-дослідників Олександр Налісман, ідея створення такого пам'ятника виникла на основі того, що "контакт з інопланетними цивілізаціями - незаперечний факт, і не один раз цей контакт відбувався під час "орбітальних катастроф, в результаті яких інопланетяни гинули".

Тим не менше, за його словами, "на нашій планеті немає жодного пам'ятника загиблим інопланетянам, що свідчить про недостатню увагу землян до долі мешканців інших планет, які загинули на Землі під час місій Контакту".

Як пише газета "Бердичів діловий", місцеві уфологи поки не вели переговорів на цю тему з місцевою владою, оскільки ще немає ні проекту пам'ятника, ні достатніх коштів для його спорудження.

"Контакт з місцевою владою відбудеться після того, коли буде створена ресурсна база для будівництва пам'ятника і підготовлений проект", - зазначили уфологи.

Заплановано, що скульптура так і буде називатися "Пам'ятник загиблим інопланетянам".

Читайте також:

Вчені: 2012 року Землю відвідає армада гігантських НЛО

У фільмі Чарлі Чапліна виявили "мандрівника з майбутнього"

Розгадана таємниця загибелі Юрія Гагаріна

Астроном спіймав з планети-близнюка Землі загадкові сигнали

Повʼязані теми:

Наступна публікація