У фільмі Чарлі Чапліна виявили "мандрівника з майбутнього"

У фільмі Чарлі Чапліна виявили "мандрівника з майбутнього"

Гість з майбутнього?

У кінострічці 1928 року на задньому плані помітно людину в пальті та чорному капелюсі, яка ніби розмовляє по мобільному телефону.

У фільмі Чарлі Чапліна "Цирк" знайшли сліди "мандрівника у часі" - в одному з епізодів кінострічки 1928 року людина розмовляє по мобільному телефону.

В кадрі видно, як на задньому плані проходить людина (ймовірно, жінка) в темному капелюсі та пальті, тримаючи ліву руку біля вуха, ніби охопивши слухавку.

Ірландський режисер Джордж Кларк не тільки помітив незвичайну ситуацію, але й уповільнив відео та масштабував його, щоб показати – людина, схоже, розмовляє по телефону. Поруч з її вухом – тонкий, чорний об'єкт.

Чи це мобільний телефон? Але у 1928 році цих пристроїв ще не існувало.

На думку Кларка, єдиним правдоподібним поясненням цього є теорія про те, що ця людина – мандрівник у часі, гість з майбутнього.

Відео з фрагментами стрічки та своїми поясненнями Кларк виклав в Інтернет. І користувачі почали бурхливе обговорення новини, висуваючи різноманітні версії того, що відбувається на екрані. На переконання багатьох запеклих любителів сінематографа ця людина справді була, по суті, мандрівником з майбутнього, який мав нещастя бути зафіксованим на плівку, тим самим знищуючи тканину Всесвіту.

Ви можете подивитися відео та висунути власні припущення – чи справді Чаплін випадково зняв гостя з майбутнього?

Читайте також:

Автор теорії чорних дір: подорожі в майбутнє - це реальність

В Європі побудують новий адронний колайдер

Астроном спіймав з планети-близнюка Землі загадкові сигнали

У США покажуть втрачений фільм Чарлі Чапліна

Повʼязані теми:

Наступна публікація