Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні розсекретили національний архів НЛО

Українські уфологи опублікували в інтернеті каталог свідчень людей про дивні літальні об'єкти над територією України.

В Україні оприлюднили та розмістили в інтернеті загальнонаціональний архів свідоцтв про НЛО. Серед "секретних матеріалів" – близько 500 свідчень очевидців, які бачили непізнані літаючі об'єкти над територією України починаючи з 17 сторіччя.

Архів опублікував уфологічний клуб "УФОДОС". Раніше в інтернеті з'явилися колись секретні архіви про контакти з НЛО низки інших країн - США, Великобританії, Франції, Данії тощо.

"В українській уфології це подія світового масштабу", - прокоментував його керівник Ярослав Сочка.

За словами Сочки, відомості збиралися з різних джерел, - аномальними явищами цікавилися і управління гідрометеорології, зокрема Гідрометеорологічний центр Збройних сил України, і громадські уфологічні організації.

Проект UFOBUA розміщено на сайті ufobua.org.ua. Для зручності користувача, у каталозі інформація поділена за багатьма ознаками, наприклад місце події, дата, різновид контакту, форма НЛО тощо.

"Тепер у громадськості є можливість доступу до величезного прошарку свідоцтв конкретних очевидців НЛО, доступ до історичних відомостей, накопичених фактів. Ми розробили інтерфейс користувача архіву, який кліком миші дозволяє показати на карті так звані "скопичення НЛО", показати маршрути непізнаних об'єктів у формі трикутника, або, скажімо, показати на екрані свідоцтво "сусіда Петренко", - розповів Сочка.

Мета цього кроку уфологів, пояснив він, - залучити увагу громадськості до "феномена НЛО". "Оскільки через певні обставини сформовано спотворений стереотип про НЛО ("маленькі зелені чоловічки", "вагітні від прибульців жінки", "секти контактерів з космосом"), - зазначив фахівець.

Читайте також:

"Король України-Русi" провів переговори з інопланетянами

Кримчани закидали рятувальників скаргами на НЛО

Міноборони Британії розсекретило документи про НЛО

Британський поліцейський намагався затримати інопланетян

Залиште свій коментар

Вибір редакції