Вчені виявили простий метод схуднути назавжди

Вчені впевнені - худнути треба швидко, а не поступово. Саме швидке схуднення допомагає надовго зберегти ідеальну фігуру.

Найкращий спосіб схуднути назавжди, без повторного повернення зайвих кілограмів, як з'ясували австралійські вчені, - робити це швидко і різко.

Результати дослідження, представлені на Міжнародному конгресі з боротьби з ожирінням, які пройшли в Стокгольмі, спростували усталену, в тому числі і серед лікарів, думку, що худнути треба повільно і поступово.

Співробітник Мельбурнського університету професор Катріна Перселл представила підсумки проведеного нею експерименту. В ході роботи було досліджено дві групи за участю дівчат-добровольців. В одній групі дами повинні були дотримуватися так званої швидкої дієти, що дозволяє скидати близько 1,5 кг на тиждень, що триває 12 тижнів, а в другій - потрібно було розлучатися з 0,5 кг на тиждень протягом 36 тижнів. Виявилося, що різке схуднення є більш успішним для досягнення потрібної ваги тіла. Втрата 15% від ваги була досягнута 48% піддослідних, які худнули поступово.

У той же час серед тих дівчат, яким потрібно було скидати вагу швидко, бажаного успіху досягли 78%. Одна з причин цього, на думку Перселл, - психологічна. Як зазначає професор, втрата 1,5 кг на тиждень є гарним стимулом для продовження дієти і краще зберігає мотивацію для подальшого схуднення, ніж 0,5 кг.

Але такі дієти необхідно вибирати і призначати тільки після консультації з професійним дієтологом. Те, як швидко буде повертатися вага і в якому обсязі, буде відомо приблизно через три роки.

Читайте також:

Дівчина вагою 25 кг їсть кожні 15 хвилин, щоб не схуднути

42-річна американка прагне стати найтовстішою жінкою планети

Вчені відкрили ген ожиріння

В Європі заборонили таблетки для схуднення

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: