Депресивному горилі з Київського зоопарку подарували телевізор

Депресивному горилі з Київського зоопарку подарували телевізор

Африканська горила. Ілюстрація

Самець африканської горили Тоні, який важко переживає смерть родичів, отримає новенький телевізор, що допоможе йому впоратися з нудьгою.

37-річному самцю африканської горили на прізвисько Тоні, який мешкає у Київському зоопарку, подарували телевізор. Раніше ЗМІ поширили інформацію про те, що горила у депресії, бо важко переживає самотність.

Щоб якось розважити велетня, йому дають журнали про дику природу, які горила обожнює розглядати. І співробітники зоопарку вирішили зібрати гроші на телевізор.

Через кілька днів після публікації новини до зоопарку звернулася киянка на ім'я Людмила і запропонувала подарувати Тоні новенький телевізор. Виявилося, що Людмила дуже любить тварин і побувала в багатьох зоопарках Європи. Ситуація з Тоні зачепила жінку, і вона вирішила зробити для нього добру справу.

Телевізор встановлять у клітці горили вже наступного тижня.

Зазначимо, з початком зими у деяких тварин Київського зоопарку почалася депресія. Частіше від поганого настрою страждають звірі, які весь рік проводять у відкритих вольєрах. Це олені, коні Пржевальського, зубри, бізони та інші копитні.

Останні дні, за словами працівників зоопарку, вони малоактивні, все більше часу проводять біля годівниць і мало рухаються.

Нагадаємо, новий керівник київського зоопарку Олексій Толстоухов пообіцяв покращення життя тварин вже за два роки. Таку реакцію спровокувала заява інспекторів з європейської асоціації захисту тварин, які запропонували закрити зоопарк, щоб не мучити тварин.

Читайте також:

З Київського зоопарку зникла половина тварин

Новий директор київського зоопарку пообіцяв годувати тварин

Шимпанзе-курець пережив своїх родичів майже на 10 років

Київський зоопарк потрапив до Топ-5 найгірших у світі

Повʼязані теми:

Наступна публікація