Київський зоопарк збирає гроші на телевізор для депресивного горили

Дата публікації
Перегляди
3367
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Київський зоопарк збирає гроші на телевізор для депресивного горили

Ілюстрація / Фото: Архів

37-річний горила перебуває у пригніченому стані. Щоб розважити примата, працівники зоопарку вирішили зібрати грошей на телевізор.

У Київському зоопарку тварини страждають від депресії. Особливо сумує 37-річний горила Тоні, який втратив своїх родичів і тепер змушений зустрічати старість на самоті. Співробітники зоопарку вирішили зібрати гроші на телевізор, щоб розважити примата.

"На Тоні шкода дивитися, він часто морщить лоб, немов роздумує, і постійно сумує", - стверджує прес-секретар Київського зоопарку Анжеліка Комарова.

Щоб якось розважити велетня, йому дають журнали про дику природу, які горила обожнює розглядати. Також співробітники зоопарку вирішили зібрати гроші на телевізор.

Як свідчить досвід провідних зоопарків світу, у товаристві телевізора примати менше схильні до стресу. Цей метод називається збагаченням середовища, і завдання його в тому, щоб зняти стрес у тварини.

Ідея зібрати гроші на телевізор для Тоні підкинули відвідувачі. На жаль, у зоопарку не вистачає грошей на те, щоб "балувати" горилу, єдина надія на спонсорів.

Зазначимо, з пониженням температури у деяких тварин Київсього зоопарку почалася депресія. Частіше від поганого настрою страждають звірі, які весь рік проводять у відкритих вольєрах. Це олені, коні Пржевальського, зубри, бізони та інші копитні.

Останні дні, за словами працівників зоопарку, вони малоактивні, все більше часу проводять біля годівниць і мало рухаються.

Зоологи вважають, що причина - зміна атмосферного тиску. Інші теплолюбні тварини поміщені у спеціальні зимові вольєри.

Нагадаємо, новий керівник київського зоопарку Олексій Толстоухов пообіцяв покращення життя тварин вже за два роки.

Таку реакцію спровокувала заява інспекторів з європейської асоціації захисту тварин, які запропонували закрити зоопарк, щоб не мучити тварин.

Читайте також:

Після перевірок у київському зоопарку почали будівництво ведмежатника

З Київського зоопарку зникла половина тварин

Директор зоопарку пообіцяв покращення існування тварин за два роки

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3367
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація