В Україні НЛО люблять відвідувати Крим та Донбас

В Україні НЛО люблять відвідувати Крим та Донбас

Ілюстрація

Найчастіше непізнані об'єкти прилітають до диких місць Криму або спостерігають за шахтами та заводами у промислових регіонах.

 За словами уфологів, в Україні 2009 та 2010 роки відзначився піком свідоцтв про НЛО. Найчастіше непізнані об'єкти прилітають до диких місць Криму або спостерігають за шахтами та заводами у промислових регіонах. Найбільше свідоцтв очевидців фіксується у Криму, на Донбасі та на Київщині.

"Відповідно до статистики, за останні 50 років найбільше число прильотів НЛО фіксувалося саме в 2009 і 2010 роках", - цитує координатора Українського уфологічного клубу УФОДОС Ярослава Сочку газета "Сегодня".

Проте, за його словами, зараз число візитів скорочується, а нового піку свідоцтв про "літаючи тарілки" слід очікувати десь у 2019-2020 роках. При чому причини такої періодичності пояснити не можуть і самі дослідники.

НЛО найчастіше спостерігають над Кримом та великими промисловими регіонами України, наприклад, над Донбасом. Як зазначив Сочка, це може бути пов’язано з тим, що в диких місцях Криму "літаючим тарілкам" найзручніше приземлитися непоміченими, а на Донбасі є багато промислових об'єктів, заводів та шахт, якими НЛО цікавляться.

У свою чергу, голова київського уфологічного центру Микола Безхмельніцин, який нібито спілкувався з прибульцями, стверджує, що НЛО все одно, у який регіон прилітати.

"Вони прилітають туди, де є розломи в земній корі, а там, у свою чергу, - земна енергія, необхідна їм для підживлення. За моїми даними, над Києвом щодня висять 12-15 тарілок, над Пущею-Водицею висить вже кілька років", - зазначив Безхмельніцин.

Нагадаємо, нещодавно НЛО сфотографував у Харкові місцевий мешканець. Харківські уфологи впевнені, що об'єкт на фотографії - не літак і не вертоліт.

Читайте також:

Ізраїльтянин зняв на мобільний НЛО над Єрусалимом

Нова Зеландія оприлюднила засекречені дані про НЛО

Вчені: 2012 року Землю відвідає армада гігантських НЛО

Повʼязані теми:

Наступна публікація