Нова Зеландія оприлюднила засекречені дані про НЛО

Нова Зеландія оприлюднила тисячі документів зібрані між 1954 і 2009 роками, які містять інформацію про НЛО.

Військові Нової Зеландії оприлюднили засекречені документи, які містять інформацію про НЛО.

Нова Зеландія оприлюднила документи, зібрані між 1954 і 2009 роками. Документи містять в собі малюнки літаючих тарілок і гуманоїда, якого нібито бачили на території Нової Зеландії, зразки листа прибульців, свідчення військовослужбовців, цивільних льотчиків, представників влади та місцевих жителів. Всього в архіві близько двох тисяч сторінок.

Досьє були оприлюднені відповідно до закону про свободу інформації після того, як з них були вилучені імена офіційних осіб. Оригінали документів будуть як і раніше зберігатися запакованими в національному архіві Нової Зеландії.

Найбільш зацікавив новозеландців світловий феномен над містом Кайкура в 1978 році, його помітив пілот вантажного літака, що виконував поштовий рейс. Із землі спостерігалася низка великих вогнів у формі правильного еліпса. Оператор зміг зняти їх на кіноплівку. Екіпаж літака повідомив наземні служби про неопізнаний об'єкт і взяв курс прямо на нього. Вогні зникли і з'явилися знову.

У офіційній доповіді того часу був зроблений висновок, що це було якесь природне явище, однак оборонне відомство припустило, що в небі було видно відображення вогнів кораблів або відблиски планети Венера. Повідомленнями про вогні над Кайкурою цікавився навіть новозеландський прем'єр-міністр Роберт Малдун.

Після публікації цих відомостей представник новозеландських ВПС Кейві Тамарікі сказав, що у військових не було достатніх ресурсів для розслідування можливих появ НЛО, і вони просто збирали інформацію з усіх можливих джерел.

Нагадаємо, в кінці лютого 2010 року британське міністерство оборони розсекретило нову порцію "секретних матеріалів" про випадки спостереження НЛО: 24 справи за період з 1994 по 2000 рік сумарно складають більше шести тисяч сторінок.

Читайте також:

Землянин відгриз у інопланетянки-насильниці сосок

У Китаї очевидці відзняли НЛО, яке паралізувало роботу аеропорту Сяошань

Офіцери ВПС: інопланетяни знешкоджують ядерні ракети США і Великобританії

Мільярд світів нашої Галактики схожі на землю, встановили астрономи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: