Нова Зеландія оприлюднила засекречені дані про НЛО

Нова Зеландія оприлюднила тисячі документів зібрані між 1954 і 2009 роками, які містять інформацію про НЛО.

Військові Нової Зеландії оприлюднили засекречені документи, які містять інформацію про НЛО.

Нова Зеландія оприлюднила документи, зібрані між 1954 і 2009 роками. Документи містять в собі малюнки літаючих тарілок і гуманоїда, якого нібито бачили на території Нової Зеландії, зразки листа прибульців, свідчення військовослужбовців, цивільних льотчиків, представників влади та місцевих жителів. Всього в архіві близько двох тисяч сторінок.

Досьє були оприлюднені відповідно до закону про свободу інформації після того, як з них були вилучені імена офіційних осіб. Оригінали документів будуть як і раніше зберігатися запакованими в національному архіві Нової Зеландії.

Найбільш зацікавив новозеландців світловий феномен над містом Кайкура в 1978 році, його помітив пілот вантажного літака, що виконував поштовий рейс. Із землі спостерігалася низка великих вогнів у формі правильного еліпса. Оператор зміг зняти їх на кіноплівку. Екіпаж літака повідомив наземні служби про неопізнаний об'єкт і взяв курс прямо на нього. Вогні зникли і з'явилися знову.

У офіційній доповіді того часу був зроблений висновок, що це було якесь природне явище, однак оборонне відомство припустило, що в небі було видно відображення вогнів кораблів або відблиски планети Венера. Повідомленнями про вогні над Кайкурою цікавився навіть новозеландський прем'єр-міністр Роберт Малдун.

Після публікації цих відомостей представник новозеландських ВПС Кейві Тамарікі сказав, що у військових не було достатніх ресурсів для розслідування можливих появ НЛО, і вони просто збирали інформацію з усіх можливих джерел.

Нагадаємо, в кінці лютого 2010 року британське міністерство оборони розсекретило нову порцію "секретних матеріалів" про випадки спостереження НЛО: 24 справи за період з 1994 по 2000 рік сумарно складають більше шести тисяч сторінок.

Читайте також:

Землянин відгриз у інопланетянки-насильниці сосок

У Китаї очевидці відзняли НЛО, яке паралізувало роботу аеропорту Сяошань

Офіцери ВПС: інопланетяни знешкоджують ядерні ракети США і Великобританії

Мільярд світів нашої Галактики схожі на землю, встановили астрономи

ВідеоНова Зеландія оприлюднила засекречені дані про НЛО

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: