У зоопарку Єкатеринбурга з'явились Стів і Джобс

У Єкатеринбурзькому зоопарку з'явилися нові мешканці - два самці Патагонської мари (також їх називають патагонських зайцями або свинками), яких назвали Стівом і Джобсом.

Нових мешканців Єкатеринбурзького зоопарку - двох самців Патагонської мари (також їх називають патагонських зайцями або свинками) назвали Стівом та Джобсом.

Тварин привезли ще на початку жовтня, але поки вони знаходяться на карантині і відвідувачі не можуть їх побачити.

Прес-служба зоопарку зазначає, що пара патагонських зайців отримала імена на честь засновника Apple - одного назвали Стівом, а другого - Джобсом. Стів і Джобс є рідними братами, що народилися в зоопарку Новосибірська, де зараз живуть їхні батьки. Юна пара - перші дитинчата мар, які з'явилися в неволі на території Росії.

Коли Стів і Джобс підростуть, одного з них обміняють на самку, щоб мари розмножувалися.

Раніше депутат Тернопільської обласної ради Степан Барна звернувся до Тернопільської міської ради з пропозицією назвати одну з вулиць Тернополя на честь Стіва Джобса.

Нагадаємо, засновник Apple помер 5 жовтня 2011 року від раку підшлункової залози. Стан здоров'я Джобса в останні місяці був поганим, в серпні поточного року йому навіть довелося відмовитися від управління компанією, а місце глави Apple посів Тім Кук.

Читайте також:

У Тернополі може з'явитись вулиця Стіва Джобса

Спадщина Стіва Джобса: перед смертю він залишив для Apple плани на кілька років

Стіва Джобса таємно поховали в США

Джобс про життя і працю: залишайтеся голодними, залишайтеся безрозсудними

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: