Ховатися від кризи експерти рекомендують у скандинавських банках

Дата публікації
Перегляди
1811
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Ховатися від кризи експерти рекомендують у скандинавських банках

Ховатися від кризи експерти рекомендують у скандинавських банках

Фахівці запевняють, що скандинавські банки найменше постраждають у разі виникнення другої хвилі світової фінансової кризи.

Найкращим місцем для зберігання грошей в умовах загрози повторення фінансової кризи є провідні скандинавські банки, такі як Nordea або DNB, заявили аналітики найбільшого швейцарського банку UBS.

"Скандинавські банки є відмінним місцем для європейських інвесторів, щоб заховати свої капітали від майбутніх проблем в єврозоні. Основними перевагами цих структур порівняно з їх центральноєвропейськими конкурентами є відсутність прямої залежності від кредитоспроможності проблемних країн зони євро і високі показники достатності власного капіталу", - заявив аналітик UBS Нік Деві.

Більшості фінансових організацій Норвегії та Швеції не доведеться робити якісь кроки, у разі якщо європейська влада все ж зобов'яже всіх представників фінансового сектора довести власні показники достатності капіталу до рівня 9% до середини наступного року.

"Власний капітал банків, що перевищує усілякі вимоги з боку регуляторів, вже є відмінною подушкою безпеки. До того ж банки майже ніяк не зачіпає волатильність на ринках державних облігацій", - вважає Деві.

За його словами, ще одним підтвердженням надійності скандинавських кредитних організацій є довіра до них з боку інвесторів на борговому ринку.

Читайте також:

Країни ЄС створили єдиний економічний уряд

Борги Європи виросли до рекордного рівня

Німеччина не вірить у закінчення європейської кризи

У Європи залишився тиждень на розробку антикризового плану

Європа вийде з кризи через два-три роки

Єврокомісія просить весь світ "скинутись" на порятунок євро

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1811
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація