У Європи залишився тиждень на розробку антикризового плану

У Європи залишився тиждень на розробку антикризового плану

У Європи залишився тиждень на розробку антикризового плану

"Велика двадцятка" дала Європі тиждень на схвалення плану виходу з кризи.

У європейських лідерів є тиждень, щоб врегулювати розбіжності та конкретизувати стратегію подолання кризи суверенного боргу. Нездатність зробити це поставить під загрозу світову економіку.

Про це заявила група міністрів фінансів і глав центральних банків країн-членів "Великої двадцятки" (G-20) під час переговорів у Парижі.

Крайнім терміном погодження плану подолання кризи вони встановили 23 жовтня, коли відбудеться саміт європейських лідерів у Брюсселі.

"Ризик рецесії значно збільшиться, якщо європейці провалять досягнення цілей, які вони встановили для себе", - підкреслив канадський міністр фінансів Джим Флаерті.

Зазначимо, що на зустрічі представників G-20 була схвалена частина плану по уникненню дефолту в Греції, рефінансування банків і стримування поширення суверенної кризи. Проте фахівці все ще не упевнені повністю в остаточному успіху єврозони.

План подолання кризи в Європі ще остаточно не затверджено. Однак, за словами близького до переговорів джерела, він включає в себе викуп грецьких облігацій, збільшення ліквідності банків і розширення до 440 млрд євро Європейського фонду фінансової стабільності.

Читайте також:

Обама звинуватив Європу у неефективному протистоянні кризі

S&P погрожує знизити рейтинги Європи

МВФ придумав, як врятувати Європу від кризи

Європейські банки втратили на борговій кризі вже 200 мільярдів євро

Повʼязані теми:

Наступна публікація