У Європи залишився тиждень на розробку антикризового плану

"Велика двадцятка" дала Європі тиждень на схвалення плану виходу з кризи.

У європейських лідерів є тиждень, щоб врегулювати розбіжності та конкретизувати стратегію подолання кризи суверенного боргу. Нездатність зробити це поставить під загрозу світову економіку.

Про це заявила група міністрів фінансів і глав центральних банків країн-членів "Великої двадцятки" (G-20) під час переговорів у Парижі.

Крайнім терміном погодження плану подолання кризи вони встановили 23 жовтня, коли відбудеться саміт європейських лідерів у Брюсселі.

"Ризик рецесії значно збільшиться, якщо європейці провалять досягнення цілей, які вони встановили для себе", - підкреслив канадський міністр фінансів Джим Флаерті.

Зазначимо, що на зустрічі представників G-20 була схвалена частина плану по уникненню дефолту в Греції, рефінансування банків і стримування поширення суверенної кризи. Проте фахівці все ще не упевнені повністю в остаточному успіху єврозони.

План подолання кризи в Європі ще остаточно не затверджено. Однак, за словами близького до переговорів джерела, він включає в себе викуп грецьких облігацій, збільшення ліквідності банків і розширення до 440 млрд євро Європейського фонду фінансової стабільності.

Читайте також:

Обама звинуватив Європу у неефективному протистоянні кризі

S&P погрожує знизити рейтинги Європи

МВФ придумав, як врятувати Європу від кризи

Європейські банки втратили на борговій кризі вже 200 мільярдів євро

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: