Обама звинуватив Європу у неефективному протистоянні кризі

Президент США Барак Обама вважає, що кроки, необхідні для подолання боргової кризи в Європі, здійснюються не так швидко, як належало б.

Президент США Барак Обама звинуватив голів держав і урядів країн зони євро в тому, що вони недостатньо ефективно борються з фінансовою кризою.

Виступаючи з промовою на одному із заходів у місті Маунтен В'ю у Каліфорнії в понеділок, 26 вересня, Обама зазначив, що кроки, необхідні для подолання боргової кризи в Європі, здійснюються не так швидко, як належало б.

У результаті боргова криза в Європи нині "лякає весь світ" і створює загрозу і для американської економіки, констатував президент США. Обама висловив думку, що європейські країни так повністю і не оговталися від наслідків світової фінансової кризи, що почалася в 2007 році.

Одночасно Обама виступив на захист свого рішення підвищити податки для багатих. Він підкреслив, що аж ніяк не прагне викачувати гроші у процвітаючих американців, а бажає повернутися до тієї ситуації у податковій сфері, яка існувала в 90-ті роки минулого століття.

"Тоді багаті ставали багатшими, середній клас розростався, люди вибиралися з бідності", — пояснив президент США.

Як повідомлялось, під час щорічних зборів Міжнародного валютного фонду (МВФ), що відбулися в неділю, 25 вересня, у Вашингтоні, був узгоджений початковий проект масштабного плану подолання боргової кризи в зоні євро.

За неофіційною інформацією, МВФ вдалося, по-перше, узгодити час затвердження плану порятунку, а по-друге, визначити його основні параметри.

Читайте також:

Криза у Європі обвалила світові ціни на золото

S&P погрожує знизити рейтинги Європи

МВФ придумав, як врятувати Європу від кризи

Європейські банки втратили на борговій кризі вже 200 мільярдів євро

Обама відкинув можливість нової кризи в США

ВідеоОбама звинуватив Європу у неефективному протистоянні кризі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: