Близький до Каддафі телеканал підтвердив загибель його сина

Близький до Каддафі телеканал підтвердив загибель його сина

Хаміс Каддафі

Хаміс Каддафі та екс-глава лівійської розвідки Абдулла аль-Сенусі загинули 29 серпня в бою біля міста Тархуна в 90 кілометрах на південний схід від Тріполі.

Сирійський телеканал "Арран", що підтримує колишнього лівійського лідера Муаммара Каддафі, підтвердив загибель молодшого сина полковника Хаміса і екс-глави лівійської розвідки Абдулли аль-Сенусі.

За даними телеканалу, Хаміс Каддафі та аль-Сенусі загинули 29 серпня в бою біля міста Тархуна в 90 кілометрах на південний схід від Тріполі.

Раніше, на початку вересня, про загибель Хаміса Каддафі і Абдалли аль-Сенусі в околицях Тархун заявляли представники Національної перехідної ради Лівії. Як повідомлялося, тіло Хаміса поховали в передмістях міста Бані-Валід,

Крім того, інформацію про загибель Хаміса Каддафі 27 серпня розповсюдило агентство Agence France-Presse. Проте офіційного підтвердження загибелі молодшого сина Каддафі і колишнього глави спецслужб до цих пір не надходило.

За інформацією джерела у США, американська сторона поки що не може остаточно підтвердити факт загибелі Хаміса Каддафі та Абдулли аль-Сенусі. Тим не менш, Вашингтон нібито отримав відповідні дані з надійного джерела.

28-річний Хаміс Каддафі був наймолодшим сином лівійського лідера і командував 32-ю бригадою спецсил лівійської армії. Військову освіту Хаміс отримав спочатку в Тріполі, а потім у Військовій академії імені Фрунзе в Москві.

Читайте також:

Війська НПР підняли прапор над центром Бані-Валіда, жителі говорять про помсту

Нова лівійська влада розпочала знесення резиденції Каддафі

Український бранець у Лівії розповів, як живеться у полоні

Повʼязані теми:

Наступна публікація